LSSA DOKUMENTAI
LSSA varžybų vykdymo reglamentas
Tarptautinių renginių atrankos aprašas (FISU mokslo forma)
LSSA Garbės nario suteikimo tvarkos aprašas
2025-2031 m. Strateginis veiklos planas
Maistpinigių mokėjimo tvarkos aprašas
LIETUVOS RESPUBLIKOS DOKUMENTAI
LR Sporto įstatymas
Olimpiniam, paralimpiniam, intelekto negalią ir studentų sporto judėjimams vadovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto programų finansavimas
LSSA PLANAI IR ATASKAITOS
2023 m. LSSA biudžetas
2023 m. Priemonių ataskaita
2023 m. Biudžeto ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2024 m. LSSA biudžetas (projektas)
2024 m. biudžeto ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2024 m. Aukšto meistriškumo sporto programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas: I pusmečio ataskaita / II pusmečio ataskaita
2025 m. LSSA biudžetas (projektas)
2025 m. Valstybės biudžeto lėšų panaudojimo pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2025 m. Programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas pusmečio ataskaita: I pusmečio ataskaita / II pusmečio ataskaita
2026 m. Valstybės biudžeto lėšų panaudojimo pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2026 m. Programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
LIETUVOS STUDENTŲ SPORTO ASOCIACIJOS PROTOKOLAI
LSSA posėdžio protokolas 2026.06.18.
LSSA posėdžio protokolas 2026.04.14.
LSSA posėdžio protokolas 2025.10.16.
LSSA posėdžio protokolas 2025.06.19.
LSSA posėdžio protokolas 2025.03.06.
LSSA posėdžio protokolas 2024.10.30.
LSSA posėdžio protokolas 2024.06.17.
LSSA posėdžio protokolas 2023.06.22.
LSSA TARYBOS PROTOKOLAI
Tarybos protokolas 2026.10.01.
Tarybos protokolas 2026.04.01.
Tarybos protokolas 2026.01.20.
Tarybos protokolas 2025.02.05
Tarybos protokolas 2024.09.26.
Tarybos protokolas 2023.02.28.
Tarybos protokolas 2022.11.30.
2022 metų rinkiminės Konferencijos protokolas 2022.12.20.
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00