LIETUVOS STUDENTŲ SPORTO ASOCIACIJOS DOKUMENTAI

LSSA DOKUMENTAI

LSSA Įstatai

LSSA varžybų vykdymo reglamentas

Tarptautinių renginių atrankos aprašas (FISU mokslo forma)

LSSA Etikos kodeksas

LSSA Garbės nario suteikimo tvarkos aprašas

2025-2031 m. Strateginis veiklos planas 

Maistpinigių mokėjimo tvarkos aprašas

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS DOKUMENTAI

LR Sporto įstatymas
Olimpiniam, paralimpiniam, intelekto negalią ir studentų sporto judėjimams vadovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto programų finansavimas

 

LSSA PLANAI IR ATASKAITOS

2023 m. LSSA biudžetas
2023 m. Priemonių ataskaita
2023 m. Biudžeto ataskaita: I pusmetis / II pusmetis  

2024 m. LSSA biudžetas (projektas)
2024 m. biudžeto ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2024 m. Aukšto meistriškumo sporto programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas: I pusmečio ataskaita / II pusmečio ataskaita

2025 m. LSSA biudžetas (projektas)

2025 m. Valstybės biudžeto lėšų panaudojimo pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2025 m. Programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas pusmečio ataskaita: I pusmečio ataskaita / II pusmečio ataskaita

2026 m. LSSA biudžetas

2026 m. Valstybės biudžeto lėšų panaudojimo pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis
2026 m. Programos priemonių, kurioms įgyvendinti skirtas finansavimas pusmečio ataskaita: I pusmetis / II pusmetis

 

LIETUVOS STUDENTŲ SPORTO ASOCIACIJOS PROTOKOLAI

LSSA posėdžio protokolas 2026.06.18.
LSSA posėdžio protokolas 2026.04.14.

LSSA posėdžio protokolas 2025.10.16.
LSSA posėdžio protokolas 2025.06.19.
LSSA posėdžio protokolas 2025.03.06.

LSSA posėdžio protokolas 2024.10.30.
LSSA posėdžio protokolas 2024.06.17.
LSSA posėdžio protokolas 2023.06.22.

 

LSSA TARYBOS PROTOKOLAI

Tarybos protokolas 2026.10.01.
Tarybos protokolas 2026.04.01.
Tarybos protokolas 2026.01.20.
Tarybos protokolas 2025.02.05
Tarybos protokolas 2024.09.26.
Tarybos protokolas 2023.02.28.
Tarybos protokolas 2022.11.30.

 

2022 metų rinkiminės Konferencijos protokolas 2022.12.20.