Universitetų studentų badmintono čempionatas

Data: 2012-02-25 - 2012-02-25 Laikas: 10:15 Miestas: Kaunas Vieta: KTU statybos fakulteto sporto salė (Studentų g. 48, Kaunas)
Šeštadienį įvyko Lietuvos universitetinių aukštųjų mokyklų studentų badmintono čempionatas.
Čempionato nuostatai.

Šiais metais kaip ir kasmet čempionatą puikiai suorganizavo Kauno technologijos universiteto sporto centro darbuotojai ir vyr. teisėjas Juozas Špelveris su teisėjų brigada.
Asmeninės varžybose dalyvavo 13 merginų ir 24- vaikinai. Geriausiai asmeninės varžybose sekėsi Klaipėdos universiteto komandos atstovams Gerdai Voitechovskajai ir Edgarui Slušniui. Antrąsias vietas iškovojo KTU ir LSMU atstovai- Indrė Starevičiūtė ir Philip Perlov, o treti liko KTU atstovai - Erika Noreikaitė ir Lukas Litvinas.
Sportininkai atstovavo aštuonis universitetus. Geriausiai čempionate sekėsi Klaipėdos universiteto komandai, ji surinkusi 64 taškus ir vos 3 taškais aplenkusi Kauno technologijos universiteto komandą (61 taškas) iškovojo pirmąją vietą. Gausiausiai dalyvavusi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda, kuriai atstovavo dešimt sportininkų, surinko 51 tašką ir gerokai atsiplėšusi nuo Aleksandro Stulginskio universiteto komandos (20 taškų) užėmė trečiąją vietą. Penktąją vietą pavyko iškovoti Vilniaus dailės akademijos studentams, kurie Vytauto Didžiojo universiteto komandai leido tenkintis šeštąja vieta komandinėje įskaitoje. Septintąją ir aštuntąja vietas atitinkamai pasidalino LKKA ir MRU komandos.