Universiados starto belaukiant (VIDEO)

Data: 2013-07-04 - 2013-07-04 Vieta: Likus vos porai dienų iki 27-ųjų pasaulio vasaros studentų žaidynių, Kazanė jau gyvena artėjančios sporto šventės dvasia.
Universiados starto belaukiant (VIDEO)

Likus vos porai dienų iki 27-ųjų pasaulio vasaros studentų žaidynių, Kazanė jau gyvena artėjančios sporto šventės dvasia. Universiados miestelyje viena po kitos kyla įsikūrusių šalių vėliavos, kambarius šiuolaikiškuose pastatuose okupuoja ne tik Lietuvos, bet ir Zimbabvės, JAV, Malaizijos bei kitų šalių atstovai. Beveik 14 000 tūkstančių atletų iš viso pasaulio šeštadienį stos į kovą dėl aukščiausių apdovanojimų bei garbės daugiau nei 27-iose sporto šakose.

Lietuviai kovas dėl medalių pradės šeštadienį, kai pirmasis į bokso ringą žengs Tadas Tamašauskas (svorio kategorija +91 kg.). Taip pat šeštadienį startuos ir Lietuvos irkluotojai: M. Griškonis (M1x), D. Vištartaitė (W1x), M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiutė (W2x), D.Balsys, R.Balsys, M.Ralickas, Ž.Gališanskis ir M. Bieliauskas (M4-) bei S.Ritter ir R.Maščinskas (M2x).

Liepos 6 dieną savo pasirodymus pradės ir imtynininkai už diržų: I.Bubelytė (58 kg.), G. Blekaitytė (66 kg.), P.Žukauskas (68 kg.), J.Gramba (70 kg.), D.Zimkus (80 kg.), M.Labalaukis (+90 kg.), Z.Pečiulis (+100 kg.).

Sekmadienį startuos lengvaatlečiai, dziudo, bokso, sunkiosios atletikos atstovai bei Lietuvos studentų krepšinio rinktinė, kurios rungtynės D pogrupyje su Norvegijos komandą prasidės 18 valandą (17 valandą Lietuvos laiku).