Universiados kaimelyje suplevėsavo Lietuvos trispalvė (video)

Data: 2015-07-01 - 2015-07-01 Vieta: Likus dviems dienoms iki Pasaulio studentų žaidynių pradžios, Universiados kaimelyje oficialiai buvo pakelta Lietuvos vėliava. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo visi į Pietų Korėją atvykę mūsų šalies sportininkai, žaidynių organizacinio komiteto nariai.
Universiados kaimelyje suplevėsavo Lietuvos trispalvė (video)

Likus paskutinėms dienoms iki pirmųjų startų Lietuvos stovykloje nuotaikios pakilios ir nepaisant smulkių nesklandumų apgyvendinant atletus,
visi nekantriai laukia pirmųjų dvikovų.
„Didžioji dalis šalies atletų jau sėkmingai pasiekė Pietų Korėją. Įsikūrėme, vyksta treniruočių procesas ir laukiame pirmųjų startų. Kolkas visų nuotaikos puikios, tikimės sėkmingų startų“, – po vėliavos pakėlimo ceremonijos teigė Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas.
Pirmieji į kovą stos krepšininkai. Jie liepos 4 dieną, 11 valandą 30 minučių (Lietuvos laiku) susikaus su Prancūzijos ekipa. Tą pačią dieną startuos plaukimo ir dziudo atstovai. Sekmadienį kvalifikaciniuose plaukimuose jau dalyvaus pajėgiausi Lietuvos irkluotojai, o rankinio rinktinė pirmąjį susitikimą liepos 6 dieną, 12 valandą (Lietuvos laiku) žais su Rusijos studentais. Lengvaatlečiai kovą dėl medalių pradės liepos 8 dieną.
„Gal nuskambės kiek arogantiškai, tačiau tikslas yra patekti į trejetą. Praėjusioje universiadoje laimėjau bronzos medalį, dar prieš tai vykusiose žaidynėse likau ketvirta. Šiais metais norėčiau palipėti dar aukščiau“, – dar prieš išvykstant į Pietų Korėją teigė lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė.
Trečiadienio pavakarę Lietuvos stovyklą pasiekė ir liūdnos žinios. Tik atvykusį į sportininkų miestelį kojos traumą patyrė bėgikė Vaida Žusinaitė. Ar sportininkė galės startuoti Universiadoje paaiškės po medicininių tyrimų, tačiau pirminės prognozės nieko gero nežada.
Prieš dvejus metus Kazanėje vykusioje Universiadoje lietuviai iškovojo 6 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.