Universiados kaimelyje iškilmingai pakelta Lietuvos vėliava (VIDEO)

Data: 2013-07-05 - 2013-07-05 Vieta:     Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse Kazanėje (Rusija) į dangų kilo Lietuvos trispalvė. Likus dienai iki 27-ųjų pasaulio vasaros studentų žaidynių, universiados kaimelyje plevesuoja beveik visų šalių vėliavos ir lau
Universiados kaimelyje iškilmingai pakelta Lietuvos vėliava (VIDEO)


          

       Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse Kazanėje (Rusija) į dangų kilo Lietuvos trispalvė. Likus dienai iki 27-ųjų pasaulio vasaros studentų žaidynių, universiados kaimelyje plevesuoja beveik visų šalių vėliavos ir laukiama pirmųjų startų.

Įsikūrę universiados kaimelyje visi sutartinai tvirtina, jog gyvenimo, treniruočių ir poilsio sąlygos puikios. Dziudo atstovas Karolis Bauža universiadą lygina su Londono olimpinėmis žaidynėmis.

„Sąlygos man asmeniškai turbūt geriausios, galėčiau lyginti su Londono olimpiada. Gal tik valgykla mažesnė ir kitos mažos smulkmenos, kurios neturi įtakos. Tačiau yra ir poilsio zona, galimybė miestelyje bėgioti krosus“, - teigė Bauža.

Skaičiuojant paskutines valandas iki žaidynių pradžios lietuvių stovyklauja vyrauja ramybė ir susikaupimas. Lietuvos studentų krepšinio rinktinė į pirmąją dvikovą stos jau šį sekmadienį, 17 valandą Lietuvos laiku mūsiškiai susitiks su Norvegijos ekipa. Lietuvos rinktinės gynėjas Adas Juškevičius tikina, kad komanda ypač susikaupusi.

„Nors Norvegija ir ne krepšinio šalis, tačiau krepšinį šiais laikais žaidžia visi ir gali nubausti. Tiesiog šlifuojame savo derinius puolime ir gynyboje, ruošiamės, žaisime savo krepšinį ir tiek“, - sakė Juškevičius.

Be krepšinio rinktinės, savaitgalį kovas pradės ir Lietuvos irkluotojai: M. Griškonis (M1x), M.Valčiukaitė ir D.Vištartaitė (W2x), I.Adomavičiutė (W1x), D.Balsys, R.Balsys, M.Ralickas, Ž.Gališanskis ir M. Bieliauskas (M4-) bei S.Ritter ir R.Maščinskas (M2x).

Liepos 6 dieną startuos ir imtynininkai už diržų: I.Bubelytė (58 kg.), G. Blekaitytė (66 kg.), P.Žukauskas (68 kg.), J.Gramba (70 kg.), D.Zimkus (80 kg.), M.Labalaukis (+90 kg.), Z.Pečiulis (+100 kg.).

Sekmadienį savo pasirodymų sulauks lengvaatlečiai, dziudo, bokso, sunkiosios atletikos atstovai.

Plačiau apie lietuvių nuotaikas video reportaže