Sveikinimai pasaulio čempionėms ir vice čempionams!

Data: 2013-09-03 - 2013-09-03 Vieta: Pietų Korėjoje pasibaigusiame pasaulio irklavimo čempionate įspūdingai pasirodė dvi Lietuvos valtys, pelniusios aukso ir sidabro medalius.
Sveikinimai pasaulio čempionėms ir vice čempionams!

Pietų Korėjoje pasibaigusiame pasaulio irklavimo čempionate įspūdingai pasirodė dvi Lietuvos valtys, pelniusios aukso ir sidabro medalius.

Stebuklingą pasirodymą šiais metais pratęsė ir pasaulio čempionėmis tapo Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė! Lietuvaitės visą distanciją buvo tarp pirmaujančių, o artėjant link finišo kova vyko tik tarp jų ir Naujosios Zelandijos atstovių. Likus 200 m iki finišo naujazelandietės įgijo daugiau nei pusies valties pranašumą, atrodė, kad aukso medalių laimėtojos jau aiškios. Tačiau niekada nepasiduodnčios lietuvės įspūdingai finišavo per 6 min. 51,82 sek. ir 0,04 sek. aplenkė tituluotas Fioną Bourke ir Zoe Stevenson (6:51.86). Bronza atiteko baltarusėms Jekaterinai Karsten ir Julijai Bičyk (6:55.90).

Sidabro medalius pirmą kartą tokio lygio varžybose iškovojo Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas. Lietuviai finale 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 10.87 sek. ir į priekį praleido tik labai galingai atrodžiusius norvegus Nilsą Jakobą Hoffą ir Kjetilą Borchą (6:09.51).Bronzos medaliai atiteko italams Francesco Fossi ir Romano Battisti (6:12.54).

 

 

 

Šaltinis. www.sportas.lt

Kitą savaitgalį (rugsėjo 14 dieną) Trakuose, Galvės ežere vyks Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. Tikimės, kad ir stipriausieji Lietuvos studentai irkluotojai dalyvaus čempionate.