Pirmieji į kovą EUSA žaidynėse stos rankininkai

Data: 2014-07-23 - 2014-07-23 Vieta: Šiandien į kovą Europos universitetų sporto žaidynėse stos pirmieji Lietuvos atstovai. Vėlų pirmadienio vakarą į Roterdamą (Olandija) atvykę Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rankininkai sieks žengti pirmąjį žingsnį atkrintamųjų varžybų link. Pirmai
Pirmieji į kovą EUSA žaidynėse stos rankininkai
Šiandien į kovą Europos universitetų sporto žaidynėse stos pirmieji Lietuvos atstovai. Vėlų pirmadienio vakarą į Roterdamą (Olandija) atvykę Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rankininkai sieks žengti pirmąjį žingsnį atkrintamųjų varžybų link. Pirmaisiais mūsiškių varžovais A grupėje bus pajėgi Ankaros Gazio universiteto (Turkija) komanda.

Rungtynių pradžia 13.30 Lietuvos laiku. Be Ankaros rankininkų mūsiškių grupėje taip pat rungtyniaus Porto politechnikos instituto (Portugalija) bei Zagrebo universiteto (Kroatija) rankininkai.

Šiandien kovas žaidynėse pradės ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) salės futbolininkai. Praėjusiose Europos universitetų sporto asociacijos (EUSA) organizuotose žaidynėse Kordoboje (Ispanija) priešpaskutinė 15-ta likusi LSU komanda šiemet nusiteikusi pakovoti dėl aukštesnių turnyrinės lentelės vietų.

Nors Mariaus Bezykornovo auklėtiniams viešnagės Olandijoje pradžią kiek apkartino dėl savanorių aplaidumo beveik 4 valandas iš oro uosto iki sportininkų nakvynės namų trukusi kelionė ir tai, kad pirmąją naktį miegoti teko eiti alkaniems, tačiau kovinės dvasios tai nenuslopino.

Šįryt pusryčiaudami atletų valgykloje LSU salės futbolininkai buvo gerai nusiteikę ir atrodė pasitikintys savimi. Jau 19 valandą Lietuvos laiku jų laukia pirmasis mūšis, kuriame mūsiškiai sieks įrodyti savo pranašumą prieš Paryžiaus I-ojo Panteono Sorbonos universiteto (Prancūzija) komandą.

Iš viso EUSA žaidynių salės futbolo turnyre varžysis 24 komandos suskirstytos į 8 grupes. Į kitą varžybų etapą pateks po dvi pajėgiausias grupių komandas. Kartu su mūsiškiais į D grupę taip pat pateko Brunelio universiteto (Didžioji Britanija) sportininkai. Į kovą su jais LSU salės futbolininkai stos ketvirtadienį 18 valandą Lietuvos laiku.