MRU krepšininkai - Europos universitetų čempionai! (VIDEO)

Data: 2014-08-09 - 2014-08-09 Vieta: Gedimino Oreliko ir Pauliaus Dambrausko duetas atvedė Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandą ant Europos universitetų sporto žaidynių čempionų pakylos. Penktadienį vakare krepšinio turnyro finale mūsiškiai po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 86
Gedimino Oreliko ir Pauliaus Dambrausko duetas atvedė Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandą ant Europos universitetų sporto žaidynių čempionų pakylos. Penktadienį vakare krepšinio turnyro finale mūsiškiai po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 86:74 palaužė Fatiho universiteto (Turkija) komandą.

Turkai geriau pradėjo rungtynes ir beveik keturias minutes neleido lietuviams pelnyti taškų. Visgi Gedimino Oreliko vedini MRU krepšininkai neleido varžovams pernelyg nutolti. Orelikas vien per pirmąjį ketvirtį pataikė tris tritaškius, iš kurių vieną su pražanga.

Antrojo ketvirčio viduryje po penktojo Oreliko tritaškio MRU komanda pirmą kartą išsiveržė į priekį - 26:24. Tiesa, turkai geriau sužaidė paskutines pirmosios rungtynių pusės minutes ir po dviejų kėlinių pirmavo 41:38.

Trečiajame kėlinyje Mykolo Romerio universiteto komanda bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau varžovai didžiąją jo dalį išlaikė poros taškų pranašumą. Tik likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos po Pauliaus Dambrausko dvitaškio su pražanga lietuviai antrą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį - 59:58.

Paskutiniame ketvirtyje turkams pradėjo trūkti jėgų. Jam įpusėjus Gediminas Orelikas dvitaškiu padidino MRU persvarą iki 9 taškų - 73:64. Varžovai dar bandė paspausti lietuvius, tačiau pastarieji pergalės iš savo rankų neišleido.

Nesulaikomai Mykolo Romerio universiteto gretose rungtyniavo net 34 taškus surinkęs Gediminas Orelikas. Jis buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Pauliaus Dambrausko sąskaitoje 23 taškai.