LSU salės futbolininkus sustabdė ukrainiečiai (VIDEO)

Data: 2014-07-26 - 2014-07-26 Vieta: Lietuvos sporto universiteto (LSU) salės futbolo komandai nepavyko prasimušti tarp aštuonių pajėgiausių Europos universitetų rinktinių. Šeštadienį vakare mūsų šalies atstovai 1:6 nusileido Kijevo Dragomanovo universiteto (Ukraina) futbolininkams.

Mariaus Bezykornovo auklėtiniai sėkmingiau pradėjo aštuntfinalio rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui po puikaus Luko Sendžiko smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Tačiau dar iki ilgosios pertraukos ukrainiečiai išlygino rezultatą, o antroje rungtynių pusėje įmušė dar penkis įvarčius be atsako.

Europos universitetų sporto žaidynėse LSU futbolininkams beliko kova dėl 9-16 vietų. Ją mūsiškiai pradės jau rytoj 16 valandą Lietuvos laiku dvikova su Orebro universiteto (Švedija) komanda.