Lietuvos universitetų žiemos lengvosios atletikos čempionatas

Data: 2011-02-12 - 2011-02-12 Laikas: 10:00 Miestas: Kaunas Vieta: Vasario 12 d. (šeštadienį), LKKA mokomojoje bazėje (manieže) įvyko Lietuvos universitetinių aukštųjų mokyklų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas.
Nuostatai
Paraiška

Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos čempionatas. Aukso medalius jame iškovojo:

Vyrai.
60 m. Rytis Sakalauskas (LKKA) 6.86;
200 m. Žilvinas Adomavičius (LKKA, MRU) 22.26 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas);
400 m. Mantvydas Trainavičius (VU) 52.18;
800 m. Silvestras Guogis (VGTU) 1:54.69;
1500 m. Tomas Matijošius (VGTU) 3:59.28;
3000 m. Martynas Stanys (MRU) 8:42.23;
60 m barj. bėgimas. Artūras Janauskas (KU) 8.41;
Šuoliai į aukštį. Raivydas Stanys (LKKA) 2.15;
Šuoliai į tolį. Povilas Mykolaitis (LKKA) 7.86 (įvykdė Europos uždarų patalpų čempionato normatyvą);
Trišuolis. Darius Aučyna (VGTU) 16.11 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, 17-as lietuvis, peržengęs 16 m ribą);
Rutulio stūmimas. Artūras Gurklys (MRU) 17.28;
4x200 m. LKKA 1:32.67;
5000 m sport. ėjimas. Marius Žiūkas (VU) 19:54.51.

Moterys.
60 m. Sonata Tamošaitytė (LKKA) 7.58;
200 m. Silva Pesackaitė (LKKA) 25.55;
400 m. Kristina Jasinskaitė (LKKA) 58.85;
800 m. Banga Balnaitė (KU) 2:19.55;
1500 m. Lina Batulevičiūtė (VU) 4:57.43.
60 m barj. bėgimas. Sonata Tamošaitytė (LKKA) 8.37.

Šuoliai į aukštį. Airinė Palšytė (VU) 1.85.
Šuoliai į tolį. Inga Garbašauskaitė (LKKA) 5.90;
Trišuolis. Jolanta Verseckaitė (MRU) 13.15;
Rutulio stūmimas. Alina Vaišvilaitė (MRU) 14.29.
4x200 m. LKKA 1:47.91.
3000 m sport. ėjimas. Inga Mastianica (LKKA) 14:23.79.

Komandinėje įskaitoje, nugalėjo LKKA komanda (24052), pralenkusi VU (21881) ir VGTU (21842) studentus.
Neoficialioje įskaitoje pagal iškovotus medalius taip pat pirmavo LKKA (12 aukso, 6 sidabro, 5 bronzos). Kitų komandų rikiuotė: MRU (5,2,3), VU (4,4,2), VGTU (3,3,3), KU (2,0,2), ŠU (0,3,4), VPU (0,3,1), VDU (0,2,1) ir KTU (0,1,3).

Iš pernykščių čempionų titulus apgynė T.Matijošius, A.Gurklys, M.Žiūkas, S.Pesackaitė, S.Tamošaitytė, J.Verseckaitė, A.Vaišvilaitė, I.Mastianica, LKKA moterų estafetės komanda. Praėjusių metų šuolių į tolį čempionas D.Aučyna šįmet laimėjo trišuolį.
S.Tamošaitytė, A.Vaišvilaitė ir LKKA moterų estafetės komanda studentų žiemos čempionėmis tapo penktus metus iš eilės. Povilas Mykolaitis pirmą kartą studentų čempionatą laimėjo dar 2002 metais.