Lietuvos universitetų studentų svarsčių kilnojimo čempionatas

Data: 2013-03-16 - 2013-03-16 Laikas: 12:00 Miestas: Vilnius Vieta: M.K. Čiurlionio g. 21/27.
Kovo 16 dieną Vilniuje, Vilniaus universiteto sunkumų kilnojimo salėje įvyko Lietuvos universitetinių aukštųjų mokyklų studentų svarsčio kilnojimo čempionatas. Čempionate dalyvavo komandos iš aštuonių universitetų. Čempionato komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo (128 tšk.) Vilniaus universiteto studentai. Antroje vietoje. surinkę 108 taškus liko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentai. Trečiąją vietą, surinkę 52 taškus, iškovojo Aleksandro Stulginskio universiteto studentai, aplenkę Lietuvos edukologijos universiteto studentus, kurie surinko 32 taškus. 5-oje vietoje- Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai (28 tšk.), 6-oje vietoje - Vilniaus dailės akademijos studentai (25 taškai), 7-oje ir 8-oje vietose palikdami Kauno technologijos universiteto ir Lietuvos sporto universiteto studentus, kurie surinko po 15 taškų.