Lietuvos universitetų studentų keliautojų sporto čempionatas

Data: 2020-10-03 Laikas: 09:30 Miestas: Varėnos raj. Vieta: Valkininkų apylinkės, Spenglos stovyklavietė
Lietuvos universitetų studentų keliautojų sporto čempionatas

Varžybos vykdomos: 2020 m. spalio 3 d. Varėnos rajone, Valkininkų apylinkėse, Spenglos stovyklavietėje.

Orientavimosi rungties startas prie Pamerkių geležinkelio stotelės, iš ten komandos bus nukreiptos į stovyklavietę. Vykti Vilniaus – Varėnos (A4) keliu iki Naujųjų Valkininkų. Miestelyje prieš geležinkelio pervažą sukti į kairę (rodyklė Pamerkiai 6 km) ir toliau žvyrkeliu iki Pamerkių, kaime sankryžoje į dešinę iki pervažos ir prie jos stotelės.

Dalyviai į varžybų vietą atvyksta šeštadienį 09:00 val. Varžybų pradžia: 09.30 val.

 

 

Techninės paraiškos pateikiamos iki spalio 2 d. 17.00 val., nurodant universiteto pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes, rungtį, trenerio-komandos vadovo vardą ir pavardę, siunčiamos el. paštu  keliautojai@gmail.com, studentusportas@gmail.com

Varžybas organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos studentų sporto asociacija ir Vilniaus universitetas.
Varžybas vykdo Lietuvos keliautojų sąjunga.
Vyriausias teisėjas Algimantas Jucevičius.

Visus varžybų dalyvius (kai nesportuoja), trenerius, lydinčius asmenis, teisėjus ir žiūrovus prašome laikytis nustatytų reikalavimų dėl COVID-19, dėvėti kaukes ir išlaikyti reikiamą atstumą.  Turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių į varžybų vietą prašome nevykti. 

Teikiant paraiškas prašome užpildyti tiek sportininkų, tiek trenerių ir lydinčių asmenų, kontaktinius duomenis.Asmens duomenys (tel nr., gyvenamosios vietos informacija) renkami COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais, bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną nuo įvykusių varžybų.


 

NUOSTATAI

PARAIŠKOS