Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatas

Data: 2014-09-15 - 2014-09-15 Vieta: Šeštadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatas. Čempionate dalyvavo studentai iš septynių universitetų. Daugiausiai įgūlų ir studentų turėjusi Klaipėdos universiteto komanda, vadovaujama Tado Katlioriaus, komandinėje įs
Šeštadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatas. Čempionate dalyvavo studentai iš septynių universitetų.
Daugiausiai įgūlų ir studentų turėjusi Klaipėdos universiteto komanda, vadovaujama Tado Katlioriaus, komandinėje įskaitoje laimėjo pirmąją vietą.
Čempionate dalyvavo ir viena iš stipriausių pasaulio irkluotojų Milda Valčiukaitė, kuri Vilniaus universiteto komandai vienviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalį o dviviečių valčių klasėje kartu su Giedre Leknickaitė iškovojo taip pat aukso medalius.
Šių metų europos universitetų sporto žaidynių vice čempionas, KTU studentas - Žygimantas Gališanskis, nors ir laimėjo du aukso medalius, bet to nepakako Kauno technologijos universiteto komandai, kad užliptų ant pjedės stalo.