Lietuvos universitetų studentų graikų-romėnų imtynės

Data: 2014-04-06 - 2014-04-06 Laikas: 12:00 Miestas: Kaunas Vieta: KTU sporto salė (Radvilėnų pl. 19, Kaunas).
2014 metų balandžio 6 dieną (sekmadienį) 12 valandą Kaune, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko Lietuvos universitetų studentų graikų-romėnų imtynių čempionatas.
Čempionato nuostatai

Balandžio 6 dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje vyko Lietuvos graikų romėnų imtynių aukštųjų universitetinių mokyklų studentų čempionatas. Jame dalyvavo 6 universitetų komandos. Varžybų dalyvius sveikino KTU sporto centro direktorius docentas Linas Obcarskas. Pirmąją komandinę vietą, surinkusi 147 taškus iškovojo Kauno technologijos universiteto komanda ( treneris Kęstutis Raškevičius). Antrąją komandinę vietą, surinkusi 89 taškus užėmė Lietuvos edukologijos universiteto komanda (treneris Ruslanas Vartanovas). Trečiąją komandinę vietą, surinkusi 74 taškus iškovojo Aleksandro Stulginskio universiteto komanda ( treneris Saulius Liaugminas). Atskirose svorio kategorijose čempionais tapo:

)

Nors studentų čempionate galėjo dalyvauti daugiau sportininkų, tačiau varžybos pasižymėjo atkakliomis kovomis. Studentai rodė didelę valią siekiant pergalės. Varžybų lygis buvo labai aukštas. Jose dalyvavo Olimpinių žaidynių prizininkas Aleksandr Kazakevič, Pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis, Pasaulio ir Europos jaunimo prizininkas Aldas Lukošaitis, bei eilė Lietuvos nacionalinio čempionatų nugalėtojų, bei prizininkų.

Dėkojame Kauno technologijos universiteto atstovams už puikų varžybų organizavimą.