Lietuvos studentų krepšinio lyga

Data: 2019-02-18 - 2019-02-18 Laikas: 17:00 Miestas: Lietuva Vieta: Kaunas
Lietuvos studentų krepšinio lyga

Vasario 18 dieną (pirmadienį) Kaune, VDU sporto centro salėje (Technikos g. 18R), vyks 21-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono pajėgiausių vaikinų ekipų kovos.

Nuo 17 val. dėl LSKL bronzos medalių susikaus šį sezoną ne kartą stebinę Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai ir Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai.

Nuo 19 val. – didysis LSKL finalas, kuriame jėgas surems daugkartiniai Europos ir Lietuvos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir praėjusio sezono bronzniai prizininkai Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai.

Renginys, kuriame netrūks ir šou programos, visiems žiūrovams – nemokamas!

VDU nuo seno turi gilias krepšinio tradicijas ir yra išugdžiusi būrį žaidėjų, tarp kurių anksčiau ne kartą LSKL čempionais yra tapę, o vėliau ir į gerokai platesnius vandenis išplaukę krepšininkai – Jonas Mačiulis, Mantas Kalnietis, Mindaugas Kuzminskas, Lukas Lekavičius, Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas, Martynas Sajus, Paulius Valinskas ir dar būrys įžymybių.

VDU treneris Arūnas Juknevičius sugeba sukurti tokią atmosferą ir motyvaciją, kad tokio lygio žvaigždės visada noriai gina savo universiteto garbę. Ir šio sezono VDU ekipoje netrūksta krepšinio talentų ir LKL žaidėjų, tad didelė tikimybė, kad šios tradicijos bus pratęstos ir šiemet.

Visi žinome ir gerai pažįstamo krepšinio trenerio Edo Nickaus ambicijas – jo jaunieji auklėtiniai visada stengiasi kautis iš paskutiniųjų ir nori įkąsti čempionams.

LSKL finalo nugalėtoją lemia vienerios rungtynės, tad nuo to intriga tik išauga.

Būk su tais, kurie NORI, GALI ir LAIMI!