Klaipėdos universiteto komanda - Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionato nugalėtoja

Data: 2017-09-16 Laikas: 15:00 Miestas: Kupiškis
Klaipėdos universiteto komanda - Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionato nugalėtoja

Kaip įprasta trečią rugsėjo šeštadienį Lietuvos universitetų studentų irkluotojai rinkosi Kupiškyje. Nors visą savaitę merkęs lietus šeštadienį dalyvių negąsdino, švietė saulė, tačiau vėjas nebuvo svetingas irkluotojams. Bangos virto per valtis ir jas sėmė. Tačiau studentų tai negąsdino ir jie sėkmingai yrėsi per Kupiškio marias finišo link.

Šiose varžybose varžėsi šešių universitetų atstovai, o jiems įveikti reikėjo 1000 m nuotolį. Studentai varžėsi aštuoniose valčių klasėse ir rinko taškus savo universitetui. Už pirmąją vietą buvo skiriami 9 taškai, už antrą – 7 taškai, už trečią – 5 taškai ir t.t.

Pirmieji į startą stojo vaikinai porinių keturviečių atstovai. Nepralenkiami buvo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai: Mantas Trakšelis, Paulius Merkys, Žilvinas Martinkėnas ir Mantas Muliuolis. Antri finišavo Vilniaus universiteto atstovai. Po vaikinų į startą stojo merginos irklavusios vienvietes. Trečią vietą iškovojo Vilniaus universiteto atstovė Laura Stankutė, antra finišavo Klaipėdos universiteto studentė Eisvė Stulpinaitė, o nugalėjo Lietuvos sporto universiteto studentė Agnė Ginevičiūtė.

Vaikinų porinių dviviečių valčių klasėje trečią vietą iškovojo Vilniaus universiteto studentai Simonas Utkus ir Simonas Jurgis Kuliešius, antri finišavo klaipėdiečiai Tautvydas Vaitkūnas ir Dovydas Balsys, o nugalėtojais tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentai Armandas Kelmelis ir Karolis Kamarauskas.

Vaikinų lengvo svorio valčių klasėje VGTU atstovui Mariui Malinauskui teko pripažinti Klaipėdos universiteto atstovo Tomo Plauškos pranašumą. Merginų porinių dviviečių valčių klasėje nugalėtojomis tapo Vilniaus universiteto studentės Milda Kisnieriūtė ir Akvilė Rakauskaitė.

Vienviečių valčių klasėje susitiko du olimpinių žaidynių dalyviai  Armandas Kelmelis ir Žygimantas Gališanskis. Nugalėtoju tapo Žygimantas Gališanskis, atstovaujantis Kauno technologijos universitetui, o Armandas Kelmelis užėmė antrą vietą aplenkęs taip pat VDU Karolį Kamarauską.

Merginų porinių keturviečių valčių klasėje nepralenkiamos buvo Vilniaus universiteto atstovės Laura Stankutė, Milda Kisnieriūtė, Akvilė Rakauskaitė ir Aušrinė Miliauskaitė, o vaikinų dviviečių be vairininko valčių klasėje nugalėjo Klaipėdos universiteto atstovai Tautvydas Vaitkūnas ir Dovydas Balsys.

Komandinėje įskaitoje pernai metais nugalėjusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda užėmė trečią vietą surinkusi 32,75 taškus. Antroje vietoje surinkusi 38 taškus įsitvirtino Vilniaus universiteto komanda, o nugalėtojų vardą pelnė Klaipėdos universiteto komanda vadovaujama Tado Katlioriaus, surinkusi 58,25 tarškus.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos studentų sporto asociacijos viceprezidentė Genovaitė Avižonienė. Regatos dalyviai buvo vaišinami Krašto apsaugos savanorių virta kareiviška koše. Regatos organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems prie regatos organizavimo ir vykdymo prisidėjusiems žmonėms.     

         

REZULTATAI

 

Čempionato nuostatai

Varžybų programa

 

 

 

Renginių Kalendorius
2021-09-28 - 2022-06-01 Lietuvos studentų futbolo lyga
2021-09-28 - 2022-06-01 Lietuvos studentų krepšinio lyga
Visi renginiai