Irkluotojų startai EUSA čempionate

Data: 2010-08-31 - 2010-08-31 Vieta: Rugpjūčio 19-22 d.d. Amsterdame įvyko šeštasis Europos univeristitetinio sporto asociacijos irklavimo čempionatas.
Irkluotojų startai EUSA čempionate
Rugpjūčio 19-22 d.d. Amsterdame įvyko šeštasis Europos univeristitetinio sporto asociacijos irklavimo čempionatas.

Jame dalyvavo daugiau kaip 500 dalyvių iš 77 universitetų tarp jų ir komanda iš Klaipėdos universiteto (Mantas ir Petras Lekniai, Tomas Plauska ir jų treneris Tadas Katliorius). Šiais metais vaikinai užėmė penktąsias vietas.
EUSA vykdomojo komiteto narys, LSSA prezidentas - Česlovas Garbaliauskas, buvo paskirtas atstovauti EUSA šiame čempionate. Atidarymo kalboje dėkojo organizatoriams už puikų organizavimą, taip pat sportininkams linkėjo sėkmingų startų , gero vėjo ir įspūdingų rezultatų!
Finaliniuose plaukimuose brolių Manto ir Petro Leknių lengvo svorio dvivietė be varininko iškovojo penktąją vietą (07:13,36), nuo čempionų austrų atsilikdami 15 s.
Lengvo svorio vienviete valtimi startavęs Tomas Plauska užėmė taip pat penktąją vietą (07:38,70), nuo čempionu tapusio vokiečio atsilikdamas šiek tiek daugiau nei pusę minutės.
Šiais metais lietuviams sekėsi ne taip puikiai kaip pernai, bet tik dalyvaudami tokio aukšto rango varžybose sportininkai įgauna didelės patirties.
Sveikiname sportininkus, jų trenerį ir linkime puikių startų artimiausiose varžybose!


Nuotraukos iš T.Katlioriaus asm. archyvo ir OC

Čempionato interneto svetainė