Į Europos universitetų sporto žaidynes - su ambicingais tikslais

Data: 2014-07-20 - 2014-07-20 Vieta: Liepos 24 - rugpjūčio 8 dienomis Roterdame (Olandijoje) vyksiančias antrąsias Europos universitetų sporto žaidynes mūsų šalies sportininkų delegacija pasitinka nusiteikusi ambicingai. Tarp beveik 3000 atletų, atstovaujančių 177 universitetus iš 35 Europos
Į Europos universitetų sporto žaidynes - su ambicingais tikslais
Liepos 24 - rugpjūčio 8 dienomis Roterdame (Olandijoje) vyksiančias antrąsias Europos universitetų sporto žaidynes mūsų šalies sportininkų delegacija pasitinka nusiteikusi ambicingai. Tarp beveik 3000 atletų, atstovaujančių 177 universitetus iš 35 Europos valstybių, garsiai turėtų skambėti ir Lietuvos vardas.

Pagal į žaidynes siunčiamų dalyvių skaičių mūsų šalies delegacija yra 5-oje vietoje, o savo atstovus turėsime beveik visose sporto šakose. Aukščiausios prabos apdovanojimų tikimasi iš šių metų Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionų Mykolo Romerio universiteto krepšininkų.

Gedimino Oreliko vedina komanda sieks pakartoti čempionišką Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkų žygį praėjusiose Europos universitetų sporto žaidynėse Kordoboje (Ispanijoje). Daug tikimasi ir iš Vytauto Didžiojo universiteto merginų krepšinio komandos, kuriai atstovaus ne viena aukščiausios Lietuvos moterų krepšinio lygos patirties turinti krepšininkė.

Lietuvos edukologijos universiteto rankininkai sieks pranokti Lietuvos sporto universiteto rankininkių praėjusių žaidynių pasiekimą ir pakovoti dėl auksinių medalių.

Antrosiose Europos universitetų sporto žaidynėse kova dėl apdovanojimų iš viso vyks dešimtyje rungčių, o mūsų šalies atletai kovos stalo teniso, lauko teniso, krepšinio, futbolo, salės futbolo, irklavimo, rankinio, badmintono bei tinklinio varžybose.

Lietuvai žaidynėse atstovaus aštuonių šalies universitetinių aukštųjų mokyklų atstovai, o sportininkų delegaciją pilnai finansuoja Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija.