Festivalis "Sportas visiems"

Data: 2010-05-31 - 2010-05-31 Vieta: Gegužės 28-30 d. Palangoje vyko Festivalis "Sportas visiems". Festivalio programoje buvo daug įvairių sporto šakų, žaidimų, meninių pasirodymų, organizuotos ir paplūdimio rankinio varžybos. Pirmą kartą į programą buvo įtraukta ir talka pajūryje
Festivalis
Lietuvos studentų sporto asociacija surinkusi būrį judraus studentiško jaunimo taip pat dalyvavo festivalyje. Studentai savarankiškai dalyvavo įvairiuose festivalio renginiuose ir varžybose. Taip pat prisidėjo ir prie tikslo - išvalyti kopas.

Šeštadienį, sūkuriuojant šaltam vėjui, paplūdimyje įvyko paplūdimio rankinio varžybos, kurioms teisėjavo LKKA absolventai.  Tik trenerio Algimanto Pranaičio dėka, kasmet į paplūdimio rankinio varžybas suvažiuoja nemažai jaunųjų rankininkių. Ne išimtis ir šie metai- dalyvavo net šešios merginų komandos, penkios iš jų- trenerio A. Pranaičio auklėtinės. Pirmąją vietą iškovojo komanda "Žemaitija", antrąją- "Kretinga" ir trečios liko- komanda "Prada".
Vaikinų varžybose dalyvavo keturios komandos. Pirmąją vietą laimėjo komanda "Viesulas", antrąją- "Varėna" ir treti liko LKKA studentai.

Dėkojame organizatoriams už puikią šventę, studentams už aktyvų dalyvavimą, treneriui A.Pranaičiui ir jo puikiai komandai už geranoriškus tikslus organizuojant varžybas.