Lietuvos studentų stalo tensio čempionate VDU sportininkai išsaugojo nugalėtojų vardą

2023 metų gegužės 6 d. Vilniuje vyko Lietuvos studentų stalo teniso čempionatas. Čempionatas prasidėjo komandinėmis vaikinų ir merginų kovomis, o po jų sekė individualūs sportininkų pasirodymai. 11 merginų ir 16 vaikinų kovojo dėl nugalėtojų vardo.

Asmeninėse merginų varžybose po įnirtingos ir permainingos kovos VDU studentė Vitalija Venckutė 3:2 nugalėjo varžovę VU studentę Ingridą Preidžiūtę ir antrus metus iš eilės tapo  čempione. Trečiąsias vietas iškovojo Kornelija Ščiglaitė (VDU) ir Lina Martinkė (KSU).

Vaikinų asmeninėse varžybose naujasis čempionas – Rimas Lesiv (VDU), kuris nugalėjo praeitų metų nugalėtoją Jokūbą Biveinį (VDU). J. Biveinis atkaklioje kovoje nugalėjo Ernestą Mincevičių (VDU) ir toliau be pertraukos kovojo dėl 1 vietos. Trečiąsias vietas iškovojo minėtasis E. Mincevičius (VDU) ir Irmantas Daukontas (VILNIUS TECH).

Komandinėse varžybose tiek merginų, tiek vaikinų čempionais tapo Vytauto Didžiojo universiteto komandos. Merginų tarpe antrą vietą iškovojo Vilniaus universitetas, o trečiąją Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda.

Vaikinų tarpe antrą vietą iškovojo Vilniaus universitetas, o trečiąją Vilnius Gedimino technikos universitetas, ketvirti liko KU sportininkai.