VU triumfas Lietuvos studentų orientavimosi sporto čempionate

Lietuvos universitetų studentų orientavimosi sporto čempionatas vyko balandžio 28 - 29 dienomis Kelmės raj. Dvi dienas vykusiame čempionate dalyvavo šešių Lietuvos universitetų komandos: KTU, LSU, VGTU, LSMU, VU, VDU.

Balandžio 28 d. (šeštadienį)  vyko asmeninės rungtys - vidutinė trasa 4,3 km. Šiose varžybose geriausiai sekėsi Vilniaus universiteto atstovei Vestai Ambrazaitei, antroje vietoje Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovei Deimantei Motiejūnaitei, trečioje Vilniaus universiteto studentei Kastei Rutkauskaitei.

Vaikinų 5,6 km rungtyje nugalėtoju tapo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas Paulius Vidžiūnas, antroje ir trečioje vietoje Vilniaus universiteto studentai Gytis Nakvosas ir Viktoras Staišiūnas.

Balandžio 29 d. (sekmadienį)  vyko asmeninės rungtys - ilga trasa 6,0 km. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi Vilniaus universiteto atstovei Vestai Ambrazaitei, kuri nugalėjo ir vidutinėje trasoje, antroje vietoje Vilniaus universiteto studentei Kastei Rutkauskaitei, o trečioji vieta atiteko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovei Ugnei Gineikaitei.

Vaikinų 9,0 km ilgosios trasos rungtyje  nugalėtoju tapo Vilniaus universiteto studentas Gytis Nakvosas, antrąją vietą iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas Paulius Vidžiūnas, trečioji vieta atiteko Lietuvos sporto universiteto studentui Mariui Vymeriui.

Suskaičiavus visus rungčių taškus paaiškėjo bedrakomandinės įskaitos komanda nugalėtoja: