VDU vaikinų krepšinio komanda - LSKL čempionė

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionų titulus apgynė šį sezoną itin galingai rungtyniavusi ir visą sezoną nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai LSKL didžiajame finale rezultatu 108:84 (16:17, 26:24, 29:20, 37:23) palaužė kitą Kauno –  Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandą.

VDU komandą į pergalę vedė ir naudingiausiu LSKL finalo žaidėju tapo Edgaras Ulanovas. Jis iš viso pelnė 37 taškus (10/14 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos, 14 atk. kam., 6 rez. perd., 48 naud. balai), Siim Sander Vene pridėjo 19 taškų (12 atk. kam.), Lukas Lekavičius – 13, Rytis Juknevičius ir Donatas Sabeckis – po 10, Dominykas Domarkas – 7 tšk.

Iš LSU ekipos išsiskyrė 22 taškus pelnęs Šarūnas Beniušis, 17 (9 atk. kam.) pridėjo Justas Nausėda, 15 – Modestas Žaunieriūnas, 8 – Tomas Miškinis.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) bronzos medalius po ketverių metų pertraukos iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai. Mindaugo Stašio treniruojami pajūrio atstovai Kaune reto grožio mažajame LSKL finale po įtemptos kovos ir dviejų pratęsimu rezultatu 100:95 (18:16, 16:17, 21:23, 23:22, 5:5, 17:12) pranoko Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipą.