VDU universiteto komanda išsaugojo nugalėtojų vardą Lietuvos studetų kulkinio šaudymo čempionate

Lapkričio 5 d. Sporto mokykloje "Gaja" įvyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas. Nuo 10 val. pneumatinio šautuvo ir pneumatinio pistoleto rungtyse dalyvavo VDU, VU, MRU, KTU, VILNIUS TECH, LKA ir ISM Vadybos ir ekonomikos aukštųjų mokyklų studentai.

Vytauto Didžiojo universiteto trenerio ir sportininkų pastangomis komanda ir vėl apgynė nugalėtojų titulą ir tapo Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionato komanda nugalėtoja, surinkusi 61 tašką. Kauno technologijos universiteto komanda šį kartą atvyko daug stipresni (pernai dalyvavo vienas dalyvis) ir iškovojo antrąją vietą bendrakomandinėje įskaitoje (56 tšk.), o Vilniaus universitetas iškovojo trečiąją vietą (42 tšk).

Pneumatinio pistoleto (PP-40) merginų rungtyje turime naują nugalėtoją, ja tapo ISM Vadybos ir ekonomikos studentė Ugnė Vaickelionytė (ISM) – 371 tšk.

II vieta - Greta Rankelytė (VU) – 370 tšk.

III vieta – Goda Bilskytė (LKA) – 362 tšk.

Pneumatinio pistoleto (PP-40) vaikinų rungtyje dalyvavusį VDU studentą Nojų Milinį (373 tšk.) jau galime vadinti daugkartiniu studentų čempionu, nes ne pirmus metus iškovoja nugalėtojo vardą.

II vieta – Gintautas Pucilauskas (KTU) – 368 tšk.

III vieta - Matas Strumila (KTU) – 353 tšk.

Merginų pneumatinio šautuvo (PŠ-40) rungtyje trečius metus iš eilės aukso medalį iškovojo Jūratė Mankė (Česynaitė) (VDU) – 419 tšk. Tad VDU jau turi du daugkartinius čempionus.

II vieta – Aleksandra Semionovaitė (VU) – 405,6 tšk.

III vieta – Greta Ramonaitė (KTU) – 403,8 tšk.

Vaikinų pneumatinio šautuvo (PŠ-40) rungtyje turime daugkartinį čempioną MRU studentą, kuris nugalėtoju tapo trečius metus iš eilės - Rokas Petkevičius (414,6 tšk.)

II vieta – Teodoras Žalkauskas (KTU) – 392,4 tšk.

III vieta – Lukas Marijonas Rušas (VDU) – 279 tšk.

Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems ir vyr. teisėjai Virginijai Karandienei, kuri jau ne vienerius metus padeda organizuoti ir suburti studentus į šį čempionatą.