Taipei 2017: gimnastai baigė pasirodymą, Tomas Kuzmickas 8-tas

Taipei 2017: gimnastai baigė pasirodymą, Tomas Kuzmickas 8-tas

Lietuvos sportinės gimnastikos atstovai baigė pasirodymą Taipėjuje vykstančioje pasaulio studentų vasaros žaidynėse (universiadoje). 
Lietuvos sporto universiteto atstovas Tomas Kuzmickas šiandien startavo laisvų pratimų rungties finale. Jis surinkęs 13,966 tšk. finale užėmė 8 vietą. Šios rungties finale nugalėtoju tapo Rusijos atstovas Kirill Prokopev surinkęs 14,800 tšk. 
Po finalo Tomas Kuzmickas džiaugėsi pademonstruotais rezultatais ir apgailestavo, kad finale galėjo pasirodyti geriau.
"Finalą pradėjau labai gerai, bet vėliau padaryta maža klaidelė neleido parodyti maksimalaus rezultato. Gimnastų pasirodymą vertinu vidutiniškai, nes galėjome pasirodyti geriau. Žinoma, mums du finalai jau yra geras rezultatas, aš gerokai pagerinau savo asmeninį rekordą, tad judame į priekį, viskas gerai, - po finalo pasakojo Tomas".
"Bendras pasirodymas labai geras, aš labai patenkintas, abu vyrai finale, tai labai geras rezultatas, - gimnastų pasirodymą apibendrino treneris Jevgenij Izmodenov. - Tarp 120 dalyvių užimti 10 ir 17 vietą yra labai gerai. Dėl finalo šiek tiek gaila, galėjom užimti ir aukštesnę vietą, bet yra kur tobulėti."
Priminsime, kad Lietuvos gimnastai Robert Tvorogal ir Tomas Kuzmickas universiados daugiakovės varžybų finale atitinkamai užėmė 10-tą ir 17-tą vietas.
Tomas Kuzmickas į finalą pateko surinkęs 82,075 tšk. ir pagerinęs savo asmeninį rekordą. Visgi finalas nebuvo toks sėkmingas ir sportininkas surinkęs 78,300 tšk. užėmė 17-tą vietą. Tuo tarpu Robert Tvorogal surinkęs 81,650 tšk. finale užėmė 10 vietą.