Studentų uždarų patalpų irklavimo žiemos čempionate stipriausi VDU irkluotojai

Šių metų gruodžio 7 d. Trakuose vyko Lietuvos irklavimo federacijos uždarų patalpų žiemos čempionatas bei studentų uždarų patalpų irklavimo žiemos čempionatas.

Studentų uždarų patalpų irklavimo čempionate tarp vyrų nepralenkiami buvo Vytauto Didžiojo universiteto irkluotojai. Jie užėmė visas tris prizines vietas. Trečias atplaukė Giedrius Beliauskas (06:13,5), antras liko Povilas Stankūnas (06:02,9), pirmas - Dovydas Nemeravičius (05:55,7).

Moterų grupėje startavo dvi irkluotojos. Antrąją vietą užėmė Vilniaus universiteto studentė Laura Stankutė (08:49,8), pirma atplaukė Lietuvos sporto universiteto studentė Agnė Gynevičiūtė (07:25,0).

Komandinėje įskaitoje trečioje vietoje liko Vilniaus universitetas, surinkęs 6 taškus. Antri liko Lietuvos sporto universiteto irkluotojai, kurie surinko 20 taškų. Stipriausia irklavimo komanda buvo pripažinta Vytauto Didžiojo universiteto komanda, kuri surinko 27 taškus.

"Konkurencijos tikrai užteko, kiek atsilikau nuo savo geriausio laiko, bet rezultatu esu patenkintas, - atsiėmęs aukso medalį pasakojo Dovydas Nemeravičius. - Studentų čempionatas be klausimų reikalingas, mes privalome kurti ir auginti irklavimo kultūrą. Labai geras pavyzdys galėtų būti Jungtinės Amerikos Valstijos, kur tarp studentų irklavimo uždarų patalpų čempionatai sutraukia mases žmonių. Ten varžosi ne tik irkluotojai, bet ir kitų sporto šakų atstovai. Visiems įdomu kaip greitai gali irkluoti geriausi studentų krepšininkai ar amerikietiško futbolo atstovai. Tokia idėja, manau, prigytų ir Lietuvoje."