SELL studentų žaidynėse Lietuvos sporto universiteto dominavimas

SELL studentų žaidynėse Lietuvos sporto universiteto dominavimas

Pasibaigus antrąjai SELL studentų žaidynių dienai medalių lentelės viršuje įsitvirtino Lietuvos sporto universitetas iškovojęs 51 medalį (17 aukso, 19 sidabro ir 15 bronzos).

Po antrosios dienos savo nugalėtojų neišsiaiškino tik vyrų ir moterų krepšinio ir tinklinio komandos bei oriantacininkai. Vyrų krepšinio finale susitiks daugkartiniai žaidynių čempionai Vytauto Didžiojo universiteto ir vis tvirčiau studentų krepšinyje besijaučiantys Kauno technologijos universiteto studentai. Moterų krepšinio finale susitiks galingą sudėti surinkusi Lietuvos sporto univeriteto ir svečių iš Latvijos Rigos Stradins universiteto komandos. Ne ką mažiau intriguojantys susitikimai laukia ir tinklinio aikštelėje. Lietuvos sporto universiteto salėje moterų grupėje susitiks Vilniaus universiteto ir Kauno technologijos universiteto komandos. Vyrų grupėje savo namų aikštelėje Lietuvos sporto universiteto komanda sieks įrodyti savo pranašumą prieš Kinijos komandą, kurią grupės rungtynėse buvo įveikę. 

Vyrų ir moterų krepšinio rungtynes galėsite stebėti tiesiogiai mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/studentusportas

Badmintono varžybose savo meistriškumu neleido sudvejoti Kinijos atstovai. Vyrų dvejetų rungtyje aukso medaliais pasidabino Dixiong Fu ir Haiyong Yang iš Northwestern Polytechnical universiteto. Moterų dvejetų rungtyje nugalėjo Lina Huang ir Ziyan Wang iš China University of political science and law. Vyrų vienetų rungtyje auksą iškovojo Nanjun Ouyand iš Northwestern Polytechnical universiteto. Moterų rungtyje laimėjo Lina Huang iš China University of political science and law. 

Futbolo (7x7) varžybose finale susitiko Kauno technologijos ir Klaipėdos universiteto komandos. Nugalėtojas paaiškėjo tik po papildomos baudynių serijos, nes pasibaigus rungtynių laikui švieslentėje degė lygus rezultatas - 4:4. Tikslesni buvo ir aukso medaliais pasidabino Klaipedos universiteto futbolininkai. Trečią vietą iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universitetas. Moterų grupėje stipriausios buvo Šiaulių universiteto futbolininkės.