Penktoji EUSA žaidynių diena Kroatijoje

Penktoji EUSA žaidynių diena Kroatijoje

Lietuvos sporto universiteto vaikinų ir merginų rankino komandos kartu su Vytauto Didžiojo universiteto vaikinų bei Mykolo Romerio universiteto merginų krepšinio komandos vykstančiose Europos universitetų žaidynėse Kroatijoje toliau tęsia savo kovas. LSU merginų rankinio komanda ketvirtfinalyje iškovojo pergalę prieš Rumunijos universitetą (University of Pitesti) 31:24 ir keliauja į pusfinalį.

Tuo tarpu LSU vaikinų rankinio komandai  ketvitfinalyje „koją pakišo“ University of Minho (Portugalija), kuriai buvo nusileista 29 – 30 ir kovos dėl 5 – 8 vietų.

VDU krepšininkai baigė grupės kovas įsirašydami dar vieną pergalę prieš Slovėnijos universiteto krepšininkus (University of Primorska) 87 – 68 rezultatu. VDU krepšininkai kartu su dar trimis komandomis pateko į finalo ketvertą. Šiandien vakare po paskutinių grupės varžybų paaiškės likusios komandos.

MRU merginų komanda šiandien įveikė Rusijos universiteto krepšininkes rezultatu 66 – 40 ir toliau tęsia kovas dėl 9 – 12 vietų.

Jau rytoj kovas pradės ir Lietuvos edukologijos universiteto salės futbolo komanda, kuri šį vakarą sužinos savo varžovus.