Patvirtinta Lietuvos studentų irklavimo rinktinė FISU studentų pasaulio irklavimo čempionatui

Patvirtinta Lietuvos studentų irklavimo rinktinė FISU studentų pasaulio irklavimo čempionatui

 

Šių metų liepos 4-6 dienomis Roterdame vyks FISU pasaulio studentų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos studentų irklavimo rinktinė. Kartu su Lietuvos irklavimo federacija buvo atrinkti sportininkai į rinktinę, kurią sudarys:

 

 

W2x - Ugnė Juzėnaitė (Kauno kolegija) ir Martyna Kazlauskaitė (Vytauto Didžiojo universitetas)

M2x - Jonas Šaparavičius (Vilniaus universitetas) ir Benas Paunksnis (Vytauto Didžiojo universitetas)

W2- Ugnė Rudaitytė (Michigan State University) ir Ūla Jonušaitė (Ohio State University)

M1x - Domantas Riauba (Vytauto Didžiojo universitetas)

W1x - Raminta Morkūnaitė (Vytauto Didžiojo universitetas)

Rinktinei vadovaus treneris Karolis Sunklodas.

 

„Šie metai kaip ir daugeliui vasaros sporto šakų yra vieni svarbiausių, nes vyksta Olimpinės žaidynės. Tai visas mūsų dėmesys yra sutelktas būtent pasiruošimui joms. Tačiau turime dar jaunos kartos sportininkų, kurie neatsirinko į Olimpines ir gali dalyvauti kitose varžybose - tai studentai. Kai kurie iš atrinktų sportininkų treniravosi kartu su olimpine rinktine visą sezoną, dėl to manau, kad bus gana gerai pasiruošę artėjančioms varžyboms Roterdame,- paklaustas apie rinktinės formavimą pasakojo rinktinės treneris K. Sunklodas. - Yra ne ir viena įgula iš praeitų metų Universiados, kurioje irkluotojai puikiai pasirodė - Martyna su Ugne dviviete 1 vieta, Raminta Morkūnaitė vienviete 5 vieta. Kiti yra jaunesni sportininkai, kai kurie ruošiasi ir Pasaulio jaunimo čempionatui, tai šios varžybos bus puikus pasitikrinimas, kur dar galima bus pasitobulinti.“

Priminsime, kad Pasaulio universitetų žaidynėse Lietuvos studentų irklavimo rinktinė iškovojo tris medalius. Povilas Stankūnas (vienvietė), Martyna Kazlauskaitė ir Ugnė Juzėnaitė (porinė dvivietė) iškovojo auksą, o  Mantas Juškevičius ir Domantas Maročka (porinė dvivietė) iškovojo sidabro medalius.

Lietuvos studentų irklavimo rinktinės dalyvavimo ir kelionės išlaidas finansuoja Lietuvos studentų sporto asociacija iš Nacionalinės sporto agentūros aukšto meistriškumo studentų sporto programos.