Pasaulio universitetų paplūdimio tinklinio čempionate VU vaikinai TOP - 4

Pasaulio universitetų paplūdimio tinklinio čempionate VU vaikinai TOP - 4

WOOP WOOP!! Šiandieną Vilniaus universitetas / Vilnius University turėtų džiaugtis – jų tinklininkai Lukas Každailis ir Artūr Vasiljev Pasaulio universitetų čempionate palypėja vienu laipteliu aukštyn turnyrinėje lentelėje - vaikinai stiebiasi į TOP 4! Visų žiūrovų netikėtumui Lukas ir Artūr 2-0 (21-17, 21-13) rezultatu įveikė antrąjį reitingą turintį vokiečių duetą David Poniewaz D./ Niklas Rudolf. Šiandien jie jau gali ilsėtis, o rytoj jų laukia atkakli kova dėl patekimo į ‪#‎TOP4‬ - jie susitiks su dar nei vieno pralaimėjimo čempionate neturinčia Lenkijos tinklinio žvaigždžių komanda - Michal Bryl/ Kacper Kujawiak.

Komandų treneris Algirdas Bučinskas džiaugiasi vaikinų sėkme. „Tikrai džiaugiamės nugalėję vieną iš stipriausių čempionato komandų. Vaikinai šį vokiečių duetą ir jo žaidimą jau žinojo, kadangi Lukas su savo porininku Arnu jau ne vieną kartą buvo su jais susitikęs įvairiose tarptautinėse varžybose. Šį kartą treneris Tadas Donėla vaikinams patarė žaisti kitaip negu įprastai komandos žaidžia prieš šią porą. Jis padėjo vaikinams sudėlioti kitokią nei įprasta strategiją žaidime ir ji pasiteisino – mes tiesiog neleidome vokiečiams nieko padaryti aikštelėje. Dabar mūsų laukia dar rimtesnis susitikimas su ne mažiau pajėgia lenkų pora, kuri taip pat yra gerai žinoma tinklinio pasaulyje. Matysime, kaip Fortūna šypsosis šįkart ir kaip žaidimas klostysis toliau, juk patekti į finalus nori visi!“

Mes Jumis tikime, vaikinai!! Ir linkime sėkmės!

Lūdnesnės žinios merginų fronte – Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė 1-2 (21-16, 22-24, 13-15) labai nenoromis, tačiau nusileido JAV komandai McKenna Witt ir Madison Witt. Šis pralaimėjimas merginoms užkirto kelią į pasilikti geriausiųjų aštuntuke.

„Urtė su Ieva tikrai gerai žaidė ir tikrai gerai pasirodė susitikime su amerikietėmis. JAV pora yra pakankamai pajėgi, tačiau mūsų merginos savo įgūdžiais ir gebėjimais joms nenusileido - žaidimas buvo įtemptas ir apyligis. Tačiau šį kartą mūsiškėms tiesiog pritrūko trupučio sėkmės. Žinoma liūdna ir apmaudu, kai jauti, kad pergalė buvo ranka pasiekiama, bet taip jau kartais nutinka gyvenime. “ - guodžia merginas treneris Algirdas Bučinskas. - „Dabar mes turime galvoti apie tai, kaip žaisti toliau, kad pasiektume aukščiausią laiptelį šiame čempionate. Reikia pamiršti pralaimėjimą - kol kas tebūna tai geras apšilimas ir startas į Europos universitetų žaidynes“.

Šiandien, 16:55 val. merginų laukia kovos dėl 9-tosios vietos čempionate. Jos susitinka su Šveicarijos komanda Laura Caluori/ Elena Steinemann.

Merginos, mes Jums linkime nepasiduoti, pamiršti tai, kas jau buvo, ir judėti tolyn, pergalių link!

Transliaciją gyvai galima matyti čia: http://sport.delfi.ee/…/otse-delfi-tv-s-nolvaktiisaar-kaota…

‪#‎NSTL‬ ‪#‎VUsportas‬ ‪#‎VU‬ ‪#‎tinklinis‬ ‪#‎studentai‬ ‪#‎čempionatas‬ ‪#‎LTUteam‬