NSTL artėja prie pirmojo rato pabaigos

NSTL artėja prie pirmojo rato pabaigos

Už lango į kiemus po truputį braunasi žiema, o mes žingsnis po žingsnio artėjame prie Nacionalinės studentų tinklinio lygos čempionato pirmojo rato pabaigos! Liko 5 varžybos - 10 komandų laukia savo eilės išsirikiuoti pirmojo rato turnyro lentelėje. Tęsiame kovas jau nuo rytojaus! Pasižiūrime, pasižymime kalendoriuje dienas ir palaikome savo mylimas komandas! 

 

Daugiau informacijos rasite NSTL paskyroje

Nuotraukos