Naujoji Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentė - Indrė Čelkienė

Naujoji Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentė - Indrė Čelkienė

2022 m. lapkričio 28 d. Lietuvos studentų sporto muziejaus patalpose įvyko Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) generalinė asamblėja, kurios metu naująja asociacijos prezidente tapo Indrė Čelkienė.

Ilgamečiam asociacijos prezidentui Česlovui Garbaliauskui nusprendus trauktis iš užimamų pareigų, generalinė asamblėja tapo ir rinkimine, kurios metu ne tik buvo išrinktas naujas prezidentas, bet ir nauja – šešių asmenų – taryba bei patvirtinta nauja asociacijos įstatų redakcija.

Rimanto Cibausko vadovaujama LSSA generalinė asamblėja prasidėjo vykdomojo komiteto ataskaita. Buvo apžvelgti per kadenciją atlikti darbai, įvertinti sportininkų pasirodymai, apžvelgti organizuoti renginiai.

Į LSSA prezidento postą pretendavo du kandidatai. Buvusi LSSA generalinė sekretorė Indrė Čelkienė ir Kauno technologijos universiteto treneris Gintaras Aleknavičius. Kandidatams prisistačius ir įvykus rinkimams beveik vienbalsiai (vienas balsas buvo prieš), naująja LSSA prezidente išrinkta Indrė Čelkienė. Iš 18 pateiktų kandidatų į LSSA tarybą buvo išrinkti 6 nariai kuriais tapo: Raminta Kuktaitė, Ramunė Žilinskienė, Banga Balnaitė – Stonienė, Ramūnas Butautas, Jonas Okunis, Vladas Juknevičius.

Nemažai diskusijų sukėlusi naujoji LSSA įstatų redakcija buvo patvirtinta balsavimu ir priimta galioti.

Nuoširdžiai dėkojame buvusiam ilgamečiam LSSA prezidentui Česlovui Garbaliauskui už neįkainojamą indėlį Lietuvos studentų sportui bei linkime jį pakeisiančiai Indrei Čelkienei kartu su nauja taryba su nauja jėga tęsti darbus.