MRU studentai apgynė nugalėtojų titulą Lietuvos žaibo šachmatų čempionate

MRU studentai apgynė nugalėtojų titulą Lietuvos žaibo šachmatų čempionate

Lapkričio 12 d. Mykolo Romerio universiteto auditorijoje vyko Lietuvos studentų žaibo šachmatų čempionatas, kuriame dalyvavo 29 sportininkas iš 5 šalies universitetų. Varžybos vykdomos asmeninės su komandine įskaita.

Dėl nugalėtojų titulo pagrindinė kova vyko kaip jau tapo įprasta tarp Mykolo Romerio universiteto studentų didmeistrių Pauliaus Pultinevičiaus ir Tomo Laurušo, kurie dar šią vasarą, atstovaudami savo universitetą EUSA žaidynėse, parvežė aukso medalius. Šio sezono nugalėtoju tapo Tomas Laurušas, kuris pernai buvo antras, o Pauliui teko tik pasveikinti naująjį čempioną.

I vieta - Tomas Laurušas (MRU)

II vieta – Paulius Pultinevičius (MRU)

III vieta – Aras Vardanyan (VU)

Lietuvos studentų čempione tapo LSMU atstovė moterų FIDE meistrė Giedrė Vanagaitė, kuri taip pat EUSA žaidynėse iškovojo universitetui ir Lietuvai medalį, antroje vietoje Gabija Šimkūnaitė (MRU), bronzos medalį iškovojo VU šachmatininkė Guoda Perminaitė.

Komandinio čempionato įskaita suvedama pagal Lietuvos asmeniniame studentų žaibo šachmatų čempionate surinktus taškus. Atstovauti vienam universitetui galėjo neribotas dalyvių skaičius, bet imami 3 geriausi rezultatai vaikinų ir vienas merginos.

Tad suskaičiavus visus taškus komandinėje įskaitoje nugalėjo Mykolo Romerio universiteto šachmatininkai, surinkę 32,5 taško.

I vieta – Mykolo Riomerio universitetas (32, 5 taško), komandos vadovas V. Sakalauskas

II vieta – Vilniaus universitetas (28 taškai), komandos vadovė J. Armonienė.

III vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, komandos vadovė R. Kuktaitė.

 

Varžybas organizavo ir vykdė Lietuvos studentų sporto asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Mykolo Romerio universitetas. Turnyro direktorius – Vaidas Sakalauskas, teisėjas – Andrius Paulauskas (nacionalinė kategorija).

 

REZULTATAI