LSU krepšininkės FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) merginų krepšinio čempionės

LSU krepšininkės FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) merginų krepšinio čempionės

Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkės Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Grytė Markevičiūtė ir Greta Tamašauskaitė triumfavo Kinijoje, Siameno mieste, vykusiame FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) merginų krepšinio čempionate. Rasos Kreivytės auklėtinės sekmadienį finale rezultatu 21:14 įveikė Kanados atstoves. Kanadietės pusfinalyje įveikė įveikė praėjusių metų planetos čempiones kines. LSU studentės pusfinalyje rezultatu 16:14 palaužė australes.

„Lietuva, mes Jūsų nenuvylėme. Esame pirmos pasaulyje“, – socialiniame tinkle Facebook neslėpdama teigiamų emocijų rašė LSU trenerė R. Kreivytė.

Priminsime, kad Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) atstovės LSU merginos penktadienį pirmose rungtynėse rezultatu 21:13 įveikė Kinijos “Beijing Normal” universiteto komandą,  šeštadienį rezultatu 18:13 palaužė prancūzes ir rezultatu 21:12 įveikė braziles. Sekmadienio rytą ketvirtfinalyje buvo įveiktos Ugandos atstovės.

„Dar kartą buvo įrodyta, kad Lietuvos krepšinio mokykla – viena geriausių pasaulyje. Džiugu, kad mūsų šalies studentės pademonstravo charakterį, valią ir kovingumą bei puikiai reprezentavo ne tik Lietuvos studentiškąjį krepšinį, Lietuvos sporto universitetą, bet ir mūsų šalį bei visą Europos žemyną. Didžiuojuosi jomis ir sveikinu su nuostabia pergale“, – iškart po varžybų kalbėjo LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

LSKL džiaugiasi, kad turėjo galimybių finansiškai prisidėti prie to, kad merginos išvyktų į Kiniją ir galėtų reprezentuoti mūsų šalį.

Šias pirmenybes pradėjo 16 komandų iš Kinijos, Prancūzijos, Brazilijos, Kanados, Tailando, Australijos, Naujosios Zelandijos, Zimbabvės, Ugandos ir Lietuvos.

Kelialapį į planetos pirmenybes LSU merginos iškovojo šių metų liepos mėnesį, kai tapo Kroatijoje vykusiose Europos universitetų žaidynėse (EUSA) merginų trijulių krepšinio turnyro (3×3) nugalėtojomis. Prieš tai jos triumfavo LSKL trijulių krepšinio čempionate.

Daugiau informacijos skaitykyti: LSKL svetainėje

Statistika ir rezultatai > 1, 2, 3, 4.