LSKL 3×3 salės čempionate triumfavo VDU vaikinai ir LSU merginos

LSKL 3×3 salės čempionate triumfavo VDU vaikinai ir LSU merginos

Kaune, LSU sporto salėje (Sporto g. 6), vykusiame Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) 3×3 salės krepšinio čempionate triumfavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinai ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginos.

VDU ekipai atstovavo, aukso medalius ir nugalėtojų taurę iškovojo Deividas Sabeckis, Donatas Sabeckis, Marius Užupis ir Ignas Labutis.

Antrąją vietą iškovojo LSU krepšininkai Tomas Miškinis, Taurantas Tamošiūnas, Andrius Globys ir Modestas Žaunieriūnas, surinkę 6 taškus.

Treti liko taip pat 6 taškus surinkę VU studentai Tautvydas Pipiras, Domantas Pipiras, Mantas Dong ir Paulius Naraškevičius.

 

Tarp dailiosios lyties atstovių aukso medalius ir nugalėtojų taurę iškovojo LSU merginos – Neringa Skadaitė, Greta Tamašauskaitė, Grytė Markevičiūtė ir Laura Svarytė. Jos, kaip ir Klaipėdos universiteto (KU) merginos srinko po 5 taškus, tačiau LSU liko pirmos dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio.

LSU rezultatu 13:8 įveikė KTU, taip pat rezultatu 14:8 palaužė klaipėdietes, tačiau rezultatu 9:11 nusileido VDU merginoms.

Klaipėdietės (Justina Matuzonytė, Agnė Černeckytė, Kritė Druskytė ir Simona Dobrovolskytė) rezultatu 18:17 įveikė VDU merginas, rezultatu 9:3 nugalėjo KTU krepšininkes, tačiau rezultatu 8:14 nusileido LSU ekipai.

Trečios su 4 taškais liko KTU merginos (Goda Ziutelytė, Judita Girdauskaitė, Karolina Ambotaitė ir Justina Razukevičiūtė)

Nugalėtojus Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA) deleguos į Europos universitetų sporto žaidynes, kurios liepos mėnesį vyks Kroatijoje.

Šaltinis: LSKL

Saugiau informacijos LSKL svetainėje

Nuotraukos