Lietuvos studentų tinklinis karaliaus Šiauliuose

Lietuvos studentų tinklinis karaliaus Šiauliuose

Balandžio 16-17 d. Šiauliuose vyks Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) ir Šiaulių universiteto organizuojami 2015 – 2016 m. Lietuvos studentų tinklinio čempionato finalai, kuriuose dėl geriausiųjų titulų varžysis 15 Lietuvos universitetų komandų (8 merginų ir 7 vaikinų).

Lietuvos studentų tinklinio čempionato finalai šiais metais bus išskirtiniai – jie vyks dvi dienas ir visos dešimties Lietuvos universitetų komandos vietoje aiškinsis, kurio universiteto komanda yra stipriausia. Šiaulių universiteto sporto klubo direktorius Mindaugas Būdvytis neslepia savo džiaugsmo, kad tinklinio čempionato finalinės varžybos vyks būtent Šiaulių universitete – jo teigimu, universitetas turi pakankamai gražios patirties organizuojant Lietuvos studentų krepšinio lygos finalines varžybas, todėl neabejoja, kad su universiteto komanda pavyks surengti tikrą šventę ir tinklinio studentams. Sporto centro vadovui ypatingai džiugu rengti studentų tinklinio čempionato finalus, kadangi universiteto vardą jame taip pat gins ir šio universiteto tinklinio komanda, vadovaujama trenerio Aivaro Strockio. Po reguliariųjų varžybų Šiaulių universiteto tinklininkai, neturėję nei vieno pralaimėjimo ir surinkę daugiausiai taškų savo grupėje, iš karto pateko į čempionato pusfinalį ir jau seniai laukia savo varžovų, kurie atkrintamųjų varžybų metu aiškinosi, kuri iš jų pusfinalyje jiems pasipriešins. Sporto klubo direktorius tikisi,  kad namų sienos bus Šiaulių universiteto komandos paspirtis, o visoms NSTL komandoms linki gražių sportinių kovų ir gerų prisiminimų iš finalinių varžybų!

NSTL valdybos pirmininkas Andrius Gaidys taip pat džiaugiasi artėjančiais finalais Šiauliuose ir tikisi gražios šventės ir įdomių kovų: “Studentų tinklininkai per salės tinklinio sezoną ne tik visai Lietuvai demonstravo savo meistriškumą įvairiuose šalies tinklinio klubuose, bet taip pat stengėsi padėti savo universitetų komandoms apginti universiteto vardą Nacionalinėje studentų lygoje. Visą čempionato laikotarpį mes stebėjome, kaip dauguma komandų stengėsi savo priešininkams ir žiūrovams įrodyti, kad jie yra verti geriausiųjų titulo, ir savo atkaklumu nuo pat pirmųjų varžybų pateikė mums tokių siurprizų ir rezultatų, kurių visai nesitikėjome! Todėl mes su nekantrumu laukiame finalų - mes tikimės, kad žaidėjai dar turi jėgų, kad ugnis jų akyse vis dar dega ir finalinėse varžybose kitą savaitgalį sulauksime nemažai siurprizų! Nei viena komanda neliks mūsų nepastebėta! Mes tikime, kad Šiaulių universitetas mūsų tinklininkams surengs tikrą šventę ir ruošiame savo siurprizus!”

 

Daugiau informacijos apie vyksiančius čempionato finalus ir eigą galima skaityti www.facebook.com/nstl.volleyball

Nuotraukos