Lietuvos studentės universiadoje kovos dėl 9 vietos

Lietuvos studentės universiadoje kovos dėl 9 vietos


Lietuvos studenčių rinktinė Taipėjuje vykstančiose pasaulio studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) kovos dėl 9-tos vietos. Merginos D grupėje užėmusios 3-čią vietą šiandien susitiko su 4-tą vietą C grupėje užėmusia Ugandos rinktine. Nuo pat pradžių į priekį pabėgusios Lietuvos krepšininkės laimėjo susitikimą rezultatu 92:59 (28:9, 18:21, 30:13, 16:16).
"Nuotaikos ne kokios, kova dėl 9-tos vietos ir rungtynės su Ugandos rinktine buvo ne tai dėl ko mes čia atvažiavome, - po susitikimo kalbėjo tritaškiais varžoves užmėčiusi Greta Tamašauskaitė. - Labai norėjome pakliūti į pirmą aštuntuką, bet grupė buvo labai stipri. Šiandienos varžovėms trūko meistriškumo, koordinacijos, todėl buvo daug grubių epizodų, nepaisant to džiaugiuosi iškovota pergale. Noriu padėkoti komandai, kad surado mane laisvą, o gavus kamuolį man beliko sumesti tuos metimus".
Rezultatyviausiai lietuvių gretose sužaidė  net septynis tritaškius pataikiusi Greta Tamašauskaitė - 23 tšk., Ieva Kazlauskaitė - 19 tšk., Martyna Petrėnaitė - 13 tšk.
Ugandoje geriausiai sekėsi Brendai Ekonei - 19 tšk., Sarai Agenai - 14tšk.