Lietuvos sporto universiteto merginos Europos studentų žaidinių (3x3 krepšinis) čempionės

Lietuvos sporto universiteto merginos Europos studentų žaidinių (3x3 krepšinis) čempionės

Rijekoje, Kroatijoje, vykstančiose Europos studentų žaidynėse Lietuvos sporto universiteto krepšininkės pralaimėjusios pirmas rungtynės ir vėliau nepralaimėjusios nė karto tapo krepšinio trijulių čempionėmis. Finale Lietuvos krepšininkės nugalėjo Slovėnijos universiteto (University of Ljubljana) krepšininkes rezultatu 15:11

Europos studentų žaidynių čempionėmis tapo Laura Svarytė, Grytė Markevičiūtė, Greta Tamašauskaitė ir Neringa Skadaitė. 

"Pralaimėjusios pirmas rungtynes po metimo su sirena susikaupėme ir daugiau nepralaimėjome. Pergalę finale lėmė komandinis darbas, visos viena kitą laibai palaikėme. Labai džiaugiamės, kad pavyko iškovoti teisę važiuoti į FISU čempionatą. Labai tikiuosi, kad pavyks ten išvažiuoti", - po laimėto finalo kalbėjo puikiu žaidimu viso turnyro metu pasižymėjusi Neringa Skaidaitė.

Turnyro naudingiausia žaidėja buvo pripažinta Laura Svarytė. Tritaškių konkursą laimėjo Greta Tamašauskaitė.

Tuo tarpu VDU krepšininkai liko treti ir iškovojo bronzos medalius. Studentai kovoje dėl trečiosios vietos susitiko su Slovėnijos universiteto (University of Primorska) krepšininkais ir įveikė juos tik po pratęsimo. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui švieslentėje degė rezultatas 14:14 ir buvo žaidžiama iki kol komandos pelnys du taškus. Sėkmė nusišypsojo lietuviams.

"Buvo labai sunku nusiteikti rungtynėms po pralaimėjimo pusfinalyje. Tačiau turėjome tikrai superinį palaikymą, girdėjome kaip mus ragina žaisti ir nenorėjome jų nuvilti. Susikaupėme ir padarėme savo darbą", - po rungtynių nusivylimo neslėpė VDU krepšininkas Justas Tamulis.