Lietuvių startai III - iosiose EUSA žaidynėse

Lietuvių startai III - iosiose EUSA žaidynėse

Vykstančiose  III – iose Europos universtetinio sporto žaidynėse ne visiems lietuviams pirmosios dienos atnešė sėkmę.

Pirmieji žaidynes „atidarė“ Šiaulių universiteto regbininkai, kurių pogrupyje: University of Valencia (Ispanija), Georgian National University SEU (Gruzija) ir NOVA University of Lisbon (Portugalija) universitetų komandos.

Pirmosiose rungtynėse teko stoti prieš galingai atrodančius Gruzijos universiteto regbininkus, kuriems teko nusileisti  rezultatu 40 - 7, vėliau laukė Portugalijos universiteto komanda, prieš kurią pasipriešinti nepavyko 24 – 0, o paskutinėse grupės rungtynėse su Ispanija pralaimėta rezultatu 29 – 14. Lietuviai nepapuolė į tolimesnes kovas dėl medalių ir šiandien kovos tik dėl žemesnių vietų.

Mykolo Romerio universiteto merginų krepšinio komanda po burtų traukimo pateko į vieną grupę kartu su University of Zagreb (Kroatija), University „1 Decembrie 1918“ Alba iulia (Rumunija) ir University of Groningen (Olandija).

Mūsiškėms grupė artrodė palanki, tačiau fortūna buvo ne mūsų pusėjė ir pirmosios rungtynės su Rumunijos universiteto komanda susiklostė nesėkmingai 64 – 71. Antrosiose rungtynės Mykolo Romerio universiteto komanda turėjo pripažinti šeimininkių pranašumą 57 – 74. Šiandien merginos žais paskutines grupės rungtynes su Olandijos komanda, tačiau jau aišku, jog lietuvės kovos tik dėl 9 – 16 vietų.

Vytauto Didžiojo universiteto vaikinų krepšinio komanda po burtų traukimo papuolį į C grupę, kurioje yra ST. Petersburg State University of Technology (Rusija), Estonian University of Life Sciences (Estija), University of Split (Kroatija) ir University of Primorska (Slovėnija). Kadangi iš viso yra 20 komandų, tad iš grupės patenka tik po vieną komandą.

Pirmoji diena krepšininkams buvo laisva, o vakar pirmosiose rungtynėse VDU krepšininkai jėgas išmėgino su Rusijos universiteto komanda, kurią nugalėjo rezultatu 80 – 69. Šiandien mūsiškiai žais su Estijos universiteto komanda.

Lietuvos irkluotojų komandoms žaidynės kolkas nepateikė staigmenų. Klaipėdos universiteto keturvietė be vairininko M4- (Kristijonas Bernotas, Dominykas Bernotas, Dovydas Balsys ir Rokas Balsys) šiandien finale užėmė 6 – ąją vietą.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto irkluotojų dvivietė be vairininko LM2-(Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis) žaidynėse taip pat iškovojo 6 – ąją vietą. Kitos įgulos finišuos šiandien vakare.

Mykolo Romerio universiteto merginų ir vaikinų šachmatų komandos tęsia kovas EUSA universitetų žaidynėse. Kol kas komandinėje įskaitoje lietuviai yra 6 vietoje.

Nuotraukos