Lietuvių pasirodymai III - iose EUSA žaidynėse

EUSA žaidynės jau pasibaigė Šiaulių universiteto regbininkams, kurie užėmė 8 – ąją vietą. Taip pat ir Lietuvos irkluotojams: Kauno technologijos universiteto irkluotojas Žygimantas Dzenis (M1x) užėmė 16 vietą, Vytauto Didžiojo universiteto irkluotojas Karolis Kamarauskas (M1x) iškovojo 6 – ąją vietą, o Klaipėdos universiteto irkluotojas Tomas Plauška (LM1x) 11 vietą.

Mykolo Romerio universiteto šachmatininkai garbingai baigė EUSA žaidynes. Vaikinų komandinėjė įskaitoje užimta 4 vieta ir tai yra kol kas geriausias rezultatas  iš startavusių lietuvių žaidynėse. Individualioje rungtyje (Blitz turnyras) Tomas Lauruška užėmė 6 vietą, o Vaidas Šetkauskas 13 vietą.

Merginų komandinėje įskaitoje lietuvaitės užėmė 6 vietą, Blitz turnyre Živilė Urbonavičiūtė 9 vieta, o Silvija Čiurlionytė 15 vieta.

Žaidynėse kovas tęsia VDU krepšinio komanda, LSU rankinio komandos ir MRU krepšininkės.

Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai pirmose rungtynėse po įtemptos kovos nugalėjo St. Petersburg State University of Technology and Design iš Rusijos 80:69. Sekančią dieną laukė kaimynai estai, kurie nesugebėjo pasipriešinti ir rezultatu 73 – 103 buvo įveikti. Trečioji varžybų diena taip pat mūsų krepšininkams buvo sėkminga, jie rezultatu 87 – 61 nugalėjo šeimininkus Kroatijos komandą ir iki grupės lyderių jiems beliko vienas žingsnelis – Slovėnijos krepšininkai.

Lietuvos sporto universiteto vaikinų ir merginų rankinio komandos po ištrauktų burtų papuolė į C ir D grupes kartu su: Merginų grupė C: University of Nice Sophia Antipolis (Prancūzija), University of Ljubljana (Slovėnija), Lietuvos sporto universitetas. Vaikinų grupė D: University of Cordoba (Ispanija), University of Zagreb (Kroatija), University of Cyprus (Kipras), Lietuvos sporto universitetas.

Merginų rankinio komanda kol kas pergalingai žygiuoja III – iose EUSA žaidynėse, jos rezultatu 31:35 nugalėjo  University of Ljubljana, o su prancūzėmis sužaidė lygiosiomis 32:32 ir užėmusios grupėje pirmąją vietą keliauja į kitą etapą.

Vaikinų rankinio komandai pirmosios rungtynės susiklostė nesėkmingai, 21-27 nusileista Zagrebo universiteto sportininkams. Tačiau vaikinai susiėmė ir sekančią dieną po atkaklios kovos 27-24 patiesė praėjusių žaidynių vicečempionus - Ipanijos universiteto sportininkus, o Kipro komanda nesugebėjo pasipriešinti ir buvo įveikta rezultatu 36-25.