Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai nusitaikė į dar vienus medalius

Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai nusitaikė į dar vienus medalius

Penkiomis pergalėmis iš tiek pat galimų 3x3 vyrų krepšinio turnyrą Rijekos mieste pradėjo VDU krepšininkai. Su VDU vyrų rinktine čempionais tapę krepšininkai didžiausio pasipriešinimo sulaukė tik turnyro starte, kuomet į kovą stojo su Rumunijos universiteto (University of Physical Edu. and sport) krepšininkais ir tik po atkaklios kovos nugalėjo juos rezultatu 10:6. 

Susitvarkę su startiniu jauduliu, krepšininkai atgal nebesižvalgė. 21:7 įveikti Slovėnijos universiteto (University of Primorska) krepšininkai, tokiu pačiu rezultatu sutriuškinti šeiminkai (University of Rijaka) ir rezultatu 19:12 įveikti bulgarai (University of Veliko Turnovo). 

Galingai pradėję turnyrą, krepšininkai jau pateko tarp 8 stipriausių komandų ir laukia savo varžovų atkrintamosiose. 

LSU merginų trijulei kelias iki atkrintamųjų buvo sudėtingesnis nei vyrų. Pirmose rungtynėse tik po praleisto tolimo metimo iš toli merginos pralaimėjo studentėms iš Rumunijos (University "1st december 1918" Alba Iulia). Po skaudaus pralaimėjimo merginos sugebėjo atsitiesti ir daugiausia Neringos Skadaitės pastangomis iškovojo pergalę prieš slovėnes (University of Ljubljana) rezultatu 14:11. 

Iškovojusios vieną pergalę ir patyrusios vieną pralaimėjimą LSU krepšininkės grupėje liko antros ir prasibrovė į kitą etapą.