Klaipėdos universiteto sportininkai iš Kupiškio parsivežė nugalėtojų taurę

Klaipėdos universiteto sportininkai iš Kupiškio parsivežė nugalėtojų taurę

Rugsėjo viduryje Kupiškis vėl pakvietė irkluojančius studentus pasivaržyti Lietuvos studentų irklavimo čempionate. Varžybų dalyvius pasitiko puikus oras ir gana ramios Kupiškio marios. Tačiau įdienojus Kupiškio marios šiek tiek tapo neramesnės ir varžybų dalyviams teko ne tik pasigalynėti su varžovais, bet ir nedideliu priešiniu vėju bei bangelėmis.

Studentai varžėsi pagal atnaujintą irklavimo čempionato programą, kurioje buvo šešios valčių klasės, iš kurių dvi miksų (startuoja vaikinai ir merginos vienoje valtyje). Pasivaržyti atvyko šešių universitetų komandos: KU, VU, VGTU, LSU, ASU ir VDU. Pasibaigus varžyboms sportininkai buvo sukviesti apdovanojimams, kuriuos sveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Lietuvos studentų sporto asociacijos generalinė sekretorė Indrė Čelkienė.

Moterų vienviečių valčių klasėje trečią vietą iškovojo VDU atstovė Monika Daugirdaitė, antrą vietą iškovojo to pačio universiteto atstovė Laurita Nemeravičiūtė, o nugalėtoja tapo Lietuvos sporto universitetui atstovavusi Agnė Ginevičiūtė.

Vyrų vienviečių valčių klasėje trečią vietą iškovojo KU atstovas Deivis Stulpinas, antras finišavo VGTU atstovavęs Gvidas Nienius, o nugalėtoju tapo KU atstovas Tomas Plauška.

Didelės konkurencijos sulaukė vyrų porinių dviviečių valčių klasė, joje varžėsi šešios įgulos. Trečią vietą iškovojo VGTU atstovai Antanas Paulius Merkys ir  Žilvinas Martinkėnas, antri finišavo KU atstovai Dovydas Balsys ir Tautvydas Vaitkūnas, o nugalėtojais, nuotolį įveikę ryškia persvara, tapo VDU atstovai Armandas Kelmelis ir Giedrius Bieliauskas.

Vyrų dviviečių be vairininko valčių klasėje trečią vietą iškovojo VGTU atstovai Gvidas Nienius ir Mantas Trakšelis, antrą vietą iškovojo ASU atstovai Povilas Stankūnas ir Dovydas Donskis, o nugalėtojai stapo KU atstovai Dovydas Balsys ir Tautvydas Vaitkūnas.

Mix porinių dviviečių valčių klasėje trečią vietą iškovojo Aušra Katkauskaitė ir Tomas Anupras Anusevičius iš VGTU. Antri finišavo VU atstovai Akvilė Rakauskaitė ir  Laurynas Misevičius, o nugalėjo KU atstovai Eisvė ir Deivis Stulpinai.

Likus paskutinės valčių klasės startams jau buvo aiški komanda lyderė, tačiau kas pasidalins 2-4 vietas komandinėje įskaitoje lėmė paskutinės mix porinių keturviečių valčių klasės startas. Trečia vieta atitekto VGTU atstovams Aušrai Katkauskaitei,  Agatai Granickajai, Pauliui Merkiui ir Žilvinui Martinkėnui. Antra vieta atiteko  VU atstovams Aušrinei Miliauskaitei, Akvilei Rakauskaitei, Augustinui Rakučiui ir Laurynui Misevičiui. Nugalėtojais tapo VDU atstovai – Eglė Bezzubovaitė, Laurita  Nemeravičiūtė, Armandas Kelmelis ir Giedrius Bieliauskas.

Bendroje universitetų įskaitoje nugalėtojais tapo eilę metų nepralenkiami Klaipėdos universiteto atstovai vadovaujami trenerio Tado Katlioriaus. Antrą vietą iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto irkluotojų komanda, kuriems vadovavo Vladas Juknevičius. Trečia vieta atitekto Vilniaus universiteto komandai, vadovaujamai Romualdo Kniukštos.

 Laukdami savo startų irkluotojai turėjo progą pasižvalgyti po atsinaujinusią Aukštupėnų poilsiavietę. Aktyvesni išbandė paplūdimio tinklinio ir futbolo aikšteles, įvairius treniruoklius. Studentams linkime ne tik gerų studijų metų, bet ir aktyvaus laisvalaikio.

 

REZULTATAI