EUG2018: futbolininkams ir krepšininkėms laimėti nepavyksta

EUG2018: futbolininkams ir krepšininkėms laimėti nepavyksta

VDU futbolo komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą 1:2 (1:0) prieš Vechta universiteto futbolininkus iš Vokietijos.

Tai buvo jau antras pralaimėjimas Lietuvos komandai, kuri vakar 0:1 nusileido Porto universiteto futbolininkams iš Portugalijos. Rytoj mūsiškiai paskutinėse pogrupio rungtynėse susitiks su Borys Grinchenko Kyiv universiteto futbolininkais, kurie vienas rungtynes yra laimėję ir vienas sužaidę lygiosiomis. 

"Susitikom su stipriu varžovu. Galingi fiziškai, bet po pirmo kėlinio neatrodė, kad jie stipresni, tiesiog mes padarėm klaidų, kurių neturėjome padaryti ir jie tuo pasinaudojo, - po rungtynių šnekėjo vienintelį įvartį pelnęs komandos kapitonas Tomas Bielickas. - Antrąjame kėlinyje treneris keitimų neatliko, bet mes išėjome kitaip nusiteikę. Puikiai žinojome, kad neturim kur trauktis, reikia kovoti bent dėl taško jei norim žengti toliau. Mes labiau norėjom pergalės nei jie, nes jie buvo sužaidę lygiosiomis, turėjo tašką."

Vakar vos 3 taškais paskutinėse sekundėse nusileidusios ispanėms, šiandien VU krepšininkės nesugebėjo pasipriešinti studentėms iš Toulouse II - Jean Jaures universiteto bei pralaimėjo rezultatu 51:66 (12:21, 16:12, 5:17, 18:16).

Prancūzės jau pirmąjame kėlinyje šovė į priekį laimėdamos ketvirtį 12:21 ir lietuvės buvo priverstos visas rungtynes vytis varžoves. 

Rezultatyviausios mūsų komandoje buvo: Ieva Savickaitė - 14 tšk., Austėja Širšinaitė ir Urtė Slavickaitė po 10 tšk. 

Prancūzijos komandoje žaidžianti lietuvė Inesa Visgaudaitė įmetė 12 tšk. 

Rytoj paskutinėse grupės rungtynėse lietuvės susikaus su studentėmis iš Lausanne universiteto, kurios abi rungtynes pralaimėjo triuškinamais rezultatais.