Apdovanoti geriausieji šalies studentai sportininkai

Apdovanoti geriausieji šalies studentai sportininkai

        2017 meų gruodžio 7 dieną, Valdovų rūmuose įvyko 2017 metų Geriausiųjų Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras, skirtas 95-erių metų Lietuvos studentų sportui paminėti. Renginyje apdovanoti geriausieji Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimai garsino savo Alma Mater ir šalį tarptautinėse sporto arenose.
       Nežinia, kas pritraukė, ar istorinis Lietuvos krikšto paveikslas, ar Lietuvos studentų sporto 95-metis, bet Valdovų rūmų Didžioji menė buvo sausakimša. Smagu, kad šventėje dalyvavo sportininkai, kurie rado laiko atsiimti vardinius apdovanojimus.
       Šventėje taip pat dalyvavo švietimo ir moklos ministrė Jurgita Petrauskienė, viceministras Rolandas Zuoza, ministerijos Kancleris Tomas Daukantas, KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius, skyriaus vedėja Milda Laurutėnaitė, Lietuvos Olimpinės akademijos prezidentas Artūras Poviliūnas, sporto federacijų vadovai, sportininkai, treneriai bei studentų sportui neabejingi svečiai.
       Malonu pažymėti, kad šventėje dalyvavo Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Šiaulių universiteto, LCC tarptautinio universiteto rektoriai, universitetų sporto centrų vadovai, specialistai, LSKL, LSFL ir NSTL vadovai, kuriems LSSA prezidentas Česlovas Garbaliauskas įteikė vardines dovanas.
       Renginio pradžioje švietimo ir mokslo ministrė apdovanojo Lietuvos studentus iškovojusius medalius pasaulio vasaros universiadoje. Vėliau kartu su LSSA prezidentu apdovanojo geriausius universitetų sportininkus, trenerius ir centrų vadovus.
       KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir LSSA prezidentas Česlovas Garbaliauskas apdovanojo geriausiujų šalies studentų sportininkų dešimtuką.
       Renginio pabaigoje Č. Garbaliauskas ir LSSA vice prezidentė Genovaitė Avižonienė Tautinėmis juostomis apjuosė Lietuvos studentų sporte gilias pėdas palikusiems ir jubiliejus šventusiems Zenonui Gramackui – 70 metų jubiliejaus progra ir LSKL prezidentui Rimantui Cibauskui- 55 metų jubiliejaus išvakarėse. 
     Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie mūsų šventės išpildymo.
     Didelis AČIŪ:

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų senosios muzikos ir šokio ansambliui "Dolce musica" ir jo vadovui Valdui Paulauskui,
Lietuvos edukologijos universiteto mišriam chorui "Ave vita" ir chormeisterei Gintarei Barisaitei,
ir pagrindiniam renginio kvapui - "Huracan Coffee" kolektyvui už puikiai paruoštą kavą! 

Visas apdovanojamųjų sąrašas