2016 m. LSKL II vaikinų grupės čempionai – VGTU krepšininkai

2016 m. LSKL II vaikinų grupės čempionai – VGTU krepšininkai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionais tapo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkai. Gintaro Šerkšno auklėtiniai didžiajame finale rezultatu 76:50 (19:11, 14:16, 25:9, 18:14) sugebėjo palaužti praėjusio sezono čempionus Vytauto Didžiojo universiteto antrosios komandos (VDU-2) atstovus.

Didysis finalas vyko VGTU sporto salėje, kadangi ši ekipa reguliariajame čempionate taip pat buvo pirma (10 pergalių, 2 pralaimėjimai). Primename, kad VGTU ir reguliariajame čempionate du kartus nugalėjo VDU-2 ekipą (10 pergalių, 2 pralaimėjimai): Vilniuje rezultatu 71:61 ir Kaune rezultatu 85:57.

Finale VDU-2 ekipa vilniečiams aršiai priešinosi du kėlinius – komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo VGTU pirmaujant tik 6 taškais – 33:27. Tačiau trečiojo kėlinio antrąją minutę VGTU pranašumas išaugo iki dviženklio skirtumo – 38:27. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 22 taškai – 58:36 ir dėl rungtynių nugalėtojo jau nekilo abejonių.

Karolis Alekna – naudingiausias finalo žaidėjas

VGTU komandą į pergalę vedė Karolis Alekna, pelnęs 22 taškus (7/9 dvit., 8/8 baudos, 6 atk. kam. 3 rez. perd., 27 naud. balai). Jis buvo pripažintas naudingiausiu finalinių rungtynių žaidėju ir jam LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas įteikė atskirą prizą. Dar iš VGTU komandos per finalines rungtynes rezultatyvumu išsiskyrė Gytis Šleinius, pelnęs 13 taškų, Lukas Augustinas, surinkęs 12 taškų ir Giedrius Marčiukaitis, pridėjęs 10 taškų.

VDU-2 gretose 17 taškų pelnė Vilius Sajekas, 10 – Linas Krivickas, 6 – Deividas Petravičius.

VGTU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 48:33 ir rečiau klydo – 15 ir 20 klaidų.

Kovoje dėl bronzos – LSKL nuostatų pažeidimas

LSKL II vaikinų grupės mažajame finale, kuriame kovėsi Lietuvos edukologijos universiteto (LEU-2) antroji komanda ir Marijampolės kolegija (MK), įvyko nemalonus incidentas: rungtyniavo žaidėjas, kuris neturi LSKL licencijos.

Paaiškėjus šiam faktui, rungtynių rezultatas buvo anuliuotas. LSKL direktoratas dėl šios nemalonios situacijos per 24 valandas turi priimti galutinį sprendimą. Apie tai jus informuosime artimiausiu metu.

Daugiau skaitykite: http://lskl.lt/lskl-ii-vaikinu-grupes-cempionai-vgtu-krepsininkai/