Livetai Jasiūnaitei - auksas, Adrijui Glebauskui - bronza

Livetai Jasiūnaitei - auksas, Adrijui Glebauskui - bronza

Įspūdingai vykusiame ieties metimo finale savo metimus vis gerinusi Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždė Liveta Jasiūnaitė geriausiu savo bandymu ietį numetė 60 m 36 cm ir tapo čempione. 

"- Svarbiausia ir džiaugsmingiausia yra tai, kad tapau čempione, - po auksinio pasirodymo sakė Liveta. - Buvo geros varžybos, gera kova. Labai džiaugiuosi, kad tapau čempione. Turiu du bronzos medalius, sidabro medalį, pagaliau pavyko papildyti kolekciją auksu. Varžybų pradžia buvo sunki, atvažiavau į varžybas be apšilimo su ietimi, reikėjo priprasti. Bet jaučiau, kad galiu, su kiekvienu metimu jaučiausi vis geriau, užsivedžiau ir pavyko laimėti."

Lietuvos sporto universiteto sportininkas Adrijus Glebauskas iškovojo bronzos medalį ir tai jau antrasis bronzos apdovanojimas Lietuvos delegacijai. Pirmąjį iškovojo Ieva Zarankaitė disko metimo rungtyje. Šuolio į aukštį rungtyje Adrijus kartį peršoko iškeltą į 2 m 24 cm aukštį. Deja, 2 m 27 m aukštis sportininkui nepakluso. Antras liko turkas Alperen'as Acet'as, kuris įveikė tokį patį aukštį, bet jam užteko mažiau sėkmingų bandymų. Čempionu šuolio į aukštį rungtyje tapo bulgaras Tihomir'as Ivanov'as, įveikęs 2 m 30 cm aukštį.

"Plano neįvykdžiau, - su šypsena veide, bet neslėpdamas nusivylimo pasakojo Adrijus po pasibaigusių varžybų. - Visas varžybas šokinėjau blogai. Džiaugiuosi, kad pavyko ištempti iki medalio, bet tik tiek. Techniškai savo šuoliais esu nusivylęs."

Savo pasirodymą šiandien taip pat baigė Lietuvos dešimtkovininkas Domantas Dobrega, kuris surinkęs 6530 taškus užėmė 7-tą vietą.