Lietuvos Universiada

Data: 2010-05-17 - 2010-05-17 Vieta: Gegužės 14-16 dienomis Kaune vyko Lietuvos universiada.
Geriausi šalies universitetų studentai varžėsi dėl čempionų vardų plaukimo, sportinės aerobikos, dziudo, paplūdimio tinklinio, lengvosios atletikos ir orientavimosi sporto rungtyse. Universiadoje dalyvavo 600 studentų iš 13 Lietuvos aukštųjų mokyklų. Bendroje universiados medalių įskaitoje nugalėjo Lietuvos kūno kultūros akademijos studentai iškovoję 26 aukso, 24 sidabro ir 16 bronzos medalių. Kaip ir buvo tikėtasi geriausiai LKKA sportininkams sekėsi lengvosios atletikos varžybose, kur jie iškovojo 16 medalių. Antroje vietoje liko Kauno technologijos universiteto studentai iškovoję 12 aukso, 8 sidabro ir 9 bronzos medalius. Trečioji vieta bendroje medalių įskaitoje atiteko Mykolo Romerio universiteto atstovams, kurie iškovojo 9 aukso, 10 sidabro ir 15 bronzos apdovanojimų. Iš viso universiados metu buvo išdalinta 254 medalių komplektai.