Lietuvos universitetų žiemos lengvosios atletikos čempionato nugalėtoja - LSU komanda

Vasario 3 d. LSU lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 11 Lietuvos universitetų komandų (LSU, VU, KTU, VGTU, LEU, KU, VDU, ŠU, LSMU, MRU, ASU).

Vaikinų 60 m barjeriniame bėgime pirmuoju dienos nugalėtoju tapo Martynas Vrašinskas (KTU) trasą įveikęs per 8,19 sek., (LLAF varžybose laikas 8,06 sek.), II vt. Gabrielius Bžeskis (LSU-1) 8,38 sek., III vt. Maksim Bolotin (VGTU) 8,73 sek.

Merginų 60 m barjeriniame bėgime  nugalėtoja tapo Greta Plečkaitytė (LSU-1) 8,96 sek., II vt. Erika Krūminaitė (KU) 9,00 sek., III vt. Rasa Mažeikaitė (ŠU) 9,17 sek.

60 m merginų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Karolina Deliautaitė (LSU-1) įveikusi distanciją per 7,60 sek., antroje vietoje liko Kotryna Tonkovičiūtė (VU) 7,64 sek., o trečioje Ugnė Jankauskaitė (LSU–1) 7,85 sek.

Vaikinų 60 m bėgime  nugalėtoju tapo Kostas Skrabulis (MRU) distanciją įveikęs per 6,87 sek. (prieš savaitę LLAF taurės varžybose sportininkas pademonstravo 6,89 sek ir nusileido tik Ugniui Savickui, kuris distanciją įveikė per 6,87 sek). Antrąją vietą iškovojo Rokas Pacevičius (LSU-1) 6,94 sek, trečioji vieta Rokas Silkinis (KTU) 6,97 sek.

200 m moterų bėgimo rungtyje greičiausia buvo Eva Misiūnaitė (VDU), ji distanciją įveikė per 25,15 sek. ir tapo rungties nugalėtoja. Antroje vietoje liko Kotryna Tonkevičiūtė (VU) 25,38 sek., trečioje Greta Plečkaitytė (LSU-1) 26,03 sek.

200 m vyrų bėgime greičiausias buvo Rokas Pacevičius (LSU-1) 22,19 sek., aplenkęs antroje vietoje likusį Dariuš Križanovskij (LEU) 23,99 sek. ir Einių Trumpą (LSMU) 24,05 sek.

400 m bėgime moterims dalyvavo tik dvi dalyvės. Ramunė Stabingytė (KTU) įveikusi 400 m distancijoje per 1:04,91 sek. be konkurencijos startavusią Austę Macijauskaitę 1:01,43 sek. (prieš savaitė LLAF varžybose Austė rungtį įveikė per 1:02,61 sek.).

400 m vyrų bėgime nugalėtoju tapo Benediktas Mickus (KU) nubėgęs per 50,18 sek. Antroje vietoje liko Artūras Janauskas (LSU-1) 50,72 sek., trečioje Daniel Golovacki (LSU-1) 50,81 sek.

800 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Rimantė Vijeikytė (KTU) 2:22,96 sek., antroje vietoje Agnė Krupinskaitė (VGTU) 2:32,89 sek., trečioje vietoje Ieva Želvytė (VDU) 2:33,19 sek.

800 m bėgime vyrams dėl pirmosios vietos kovojo VGTU studentai Robert Antonovič ir Justinas Laurinaitis, Robert buvo greitesnis 2:00,89 sek. ir tapo rungties nugalėtoju, Justinas 2:01,44 sek. Trečiąją vietą užėmė Evaldas Launeckas 2:02,11 sek.

1500 m bėgime moterims praeitų metų rungties nugalėtoja Banga Balnaitė (KU) 5:00,08 sek., turėjo užleisti nugalėtojos vietą Evelinai Miltenei (ŠU), kuri nubėgo per 4:49,80 sek., trečiąją vietą iškovojo Vilmantė Gruodytė (KU) 5:16,17 sek.

1500 m vyrų bėgime įveikęs trasą per 4:15,68 sek. nugalėtoju tapo Jaunius Strazdas (VU), antroje vietoje Gytis Krivickas (LEU) 4:16,17 sek., trečioje Evaldas Luneckas (VU) 4:16,82 sek. Gaila, bet čempionate nedalyvavo šios rungties rekordininkas Simas Bertašius (MRU) prieš savaitę vykusiose LLAF taurės varžybose pademonstravęs 3:46,46 sek. laiką.

3000 m bėgimas vyrams: I vt. Evaldas Gustaitis (LSU-1) 9:04,52 sek., II vt. Tomas Bizimavičius (KTU) 9:22,33 sek., III vt. Jaunius Strazdas (VU) 9:25,41 sek.

3000 m sportiniame ėjime moterims varžėsi dvi ėjikės Greta Vainaitė (LSU-1) ir be konkurencijos startavusi Aušrinė Kuzmickaitė. Nugalėtoja tapo Greta distanciją įveikusi per 14:56,00 sek., Aušrinė 14:53,12 sek.

4x200 m bėgime moterims dalyvavo Vilniaus ir Kauno technologijos universitetų komandos. VU merginos įveikė trasą per 1:50,93 sek. ir tapo nugalėtojomis. KTU merginų komanda parodė 1:52,21 sek. rezultatą.

4x200 m vyrų bėgime tarp 4 dalyvavusių komandų virė tikra kova. Sukaupę visas jėgas nugalėtojais tapo ir ant aukščiausios pakilos lipo KTU-1 universiteto komanda 1:39,23 sek. Antroje vietoje liko VGTU komanda 1:40,29 sek., trečioje VU komanda 1:41,47 sek.

Urtė Baikštytė startavusi be konkurencijos šuolio į aukštį rungtyje pagerino LLAF taurės varžybose parodytą rezultatą 1,82 m (LLAF 1,75 m). Nugalėtoja tapo Sandra Alejūnaitė (VU) 1,65 m.

Adrijus Glebauskas (LSU-1) įveikė 2,20 m kartelę ir tapo šuolio į aukštį rungties nugalėtoju (prieš savaitė sportininkas taip pat tapo LLAF nugalėtoju įveikęs 2,20 aukštį). Antra vieta atiteko Dainiui Pazdrazdžiui (LSU-1) 2,04 m, trečia vieta Matui Butkui (LSU-2) 1,90 m.

Šuolis į tolį rungtyje nugalėtoja tapo Augustė Regalaitė (LSU-1) 5,76 m, antroje vietoje Rasa Mažeikaitė (ŠU) 5,40 m, trečioje Simona Grybaitė (KTU) 5,39 m.

Vyrų grupėje I vt. iškovojo Tomas Urbonavičius (LSU-1) 6,87 m, II vt. Dominykas Petrosevičius (VDU) 6,86, III vt. Dovydas Maciukevičius (VU) 6,82 m.

Trišuolis moterims: I vt. Ieva Dargytė (LSU-1) 12,11 m, II vt. Simona Grybaitė (KTU) 11,98 m, III vt. Sandra Alejūnaitė (VU) 11,93 m.

Trišuolis vyrams: I vt. Dominykas Petrosevičius (VDU) 14,62 m, II vt. Tomas Urbonavičius (LSU-1) 14,51 m, III vt. Elvinas Brazauskas (LEU) 14,29 m.

Rutulio stūmimo moterų rungtyje nugalėtoja tapo Kamilė Turskytė (LSMU) 11,62 m.

Rutulio stūmimo vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Karolis Maisuradzė (LSU-1) 16,52 m, antra vieta Karolis Murašovas (KU) 14,95 m, III vt. Romas Paškovskij (LSU-1) 14,88 m.

Susumavus visos rezultatus nugalėtojų komandinė įskaita atrodo taip:

I vieta – Lietuvos sporto universiteto I – oji komanda (16914 taškai)

II vieta – Vilniaus universiteto komanda (15282 taškai)

III vieta – Kauno technologijos universiteto komanda (14329 taškai)

Ačiū visiems buvusiems kartu. Sportininkams linkime sėkmės siekiant savo užsibrėžtų rezultatų.