Lietuvos universitetų teniso čempionate triumfavo VU teniso komanda

2018 m. gegužės 26 - 27 d., vyko Lietuvos universitetų studentų teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo penkių Lietuvos universitetų pajėgiausi sportininkai.

Varžybose moterų vieneto žaidime čempionės vardą ir aukso medalį iškovojo permainingoje ir atkaklioje dvikovoje VU tenisininkė Gabija Drūteikaitė įveikusi 6/3 1/6 10/8 komandos draugę Emilija Kravtaitę. Bronzos medalį iškovojo VU  tenisininkė Violeta Kirilovaitė, įveikusi VGTU tenisininkę A. Verseckaitę 6/2 6/0.

Iš kairės: V. Kirilovaitė, I. Kaminskaitė, G. Drūteikaitė, E. Kravtaitė, B. Palesik

Vyrų varžybose  vieneto dvikovą laimėjo VU studentas Simonas Norvaišis  įveikęs finale praėjusių metų teniso čempioną LSU Lauryną Adomavičių 6/4 4/6 10/8.  S. Norvaišui įteiktas aukso medalis ir diplomas. Trečią vietą iškovojo vyrų vieneto varžybose VGTU tenisininkas. E. Gotovskis įveikęs rezultatu 6/3 6/4 komandos draugą  S. Kakanauska.

S. Norvaišis su Vilniaus universiteto teniso treneriu V. Telksniu

Moterų dvejeto nugalėjomis tapo VU studentės G. Drūteikaitė ir E. Kravtaitė įveikusios  LSU studentę S. Valantiejūtę ir komandos draugę iš VU V. Kirilovaitę  6/1 6/4.

E. Kravtaitė poroje su G. Drūteikaite VU ir VGTU studentės L. Umaraitė ir A. Verseckaitė

Vyrų dvejete pajėgiausiai kovojo Lietuvos sporto universiteto studentai L. Adomavičius poroje  su G. Šabūnu įveikę rezultatu  6/1 6/1 S. Kakanauską poroje su G. Dūda (VGTU). Bronzos medaliai atiteko E. Gotovskiui su G. Ryškum (VGTU) rezultatu 6/3 6/1 įveikė  L. Šulnį poroje su M. Megelaičiu (LSU)

Suskaičiavus visus rezultatus nugalėtojais tapo Vilniaus universiteto teniso komanda: V. Kirilovaitė; P.                                                         Valatka, E. Kravtaitė, J. Stanaitis, G. Drūteikaitė, S. Norvaišis ir komandos vyr. treneris. V. Telksnys