2016 m. Lietuvos universitetų studentų orientavimosi čempionatas

Data: 2016-04-29 - 2016-04-30 Laikas: 16:00 Miestas: Kačerginė - Prienai

Š.m. balandžio 29 - 30 dienomis vyko Lietuvos studentų orientavimosi čempionatas. Pirmąją dieną sportininkai rinkosi Kačerginėje išsiaiškinti kas yra stipriausi komandinėse varžybose - estafetės rungtyje. Merginų grupėje nugalėjo Vilniaus universiteto komanda: Eglė Dambrauskaitė, Monika Martušytė, Vesta Ambrazaitė. Vyrų grupėje nugalėjo taip pat Vilniaus universiteto sportininkai: Gediminas Janušis, Gytis Nakvosas, Viktoras Staišiūnas.

Šeštadienį orientacininkai persikėlė į Prienus, kuriuose aiškinosi kas nugalės asmeninėje rungtyje. Merginų grupėje (trasa 6,7 km 14 KP) geriausiai sekėsi I vieta - Vilijai Revaitei (LSU), II vieta - Indrei Beliūnei (MRU), III vieta - Mildai Radzivonaitei (LSU).

Vaikinų grupėje (trasa 8,3 km 17 KP) nugalėjo Gediminas Morėnas (KTU), II vieta - Paulius Tamošaitis, III vieta - Justas Misiūnas (KTU).

Komanda nugalėtoja tapo VILNIAUS UNIVESRITETAS (172 taškai)