2016 m. Lietuvos universitetų studentų kroso čempionatas J. Pipynės ir F. Karoblienės taurėms laimėti

Data: 2016-04-23 Laikas: 13:30 Miestas: Vilnius

Š.m. balandžio 23 d. Vilniaus universiteto stadione vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti. Čempionatas prasidėjo visų dalyvaujančių universitetų (LSU, VU, LEU, KTU, VGTU, LSMU, LKA) studentų eisena. Po šventinės dalies sekė moterų 1 km bėgimas, kurias laimėjo Monika Elenska (LEU), antroje vietoje liko Loreta Kančytė (LSU), trečioje Rimantė Vijeikytė (KTU).

Visi 1 km mėgimo rezultatai

2 km moterų bėgime nugalėjo Milda Vilčinskaitė (LSU), antrą vietą laimėjo Gintarė Venčauskaitė (LSU), trečiąją iškovojo Vytautė Pabiržytė (LSMU).

Visi 2 km bėgimo rezultatai

Vyrų bėgimuose nenugalimi buvo Vilniaus sportininkai, 3 km vyrų bėgimą laimėjo Edgar Žigis (VU), aplenkęs to paties universiteto atstovą Gediminą Pajėdą ir trečioje vietoje likusį Justiną Laurinaitį (VGTU).

Visi 3 km bėgimo reuzltatai

Vyrų 5 km bėgime pirmąją vietą iškovojo Petras Gliebus (VU), antrąją Artur Mastianica (LEU) ir bronzą Modestas Pabiržis (VGTU).

Visi 5 km bėgimo rezultatai

Moterų komandinę taurę į viršų kėlė Lietuvos sporto universiteto merginų komanda, antrąją vietą laimėjo Vilniaus universiteto komanda, trečiąją vietą Lietuvos edukologijos universiteto merginų komanda.

Vyrų komandinėje įskaitoje nugalėtojų taurę kėlė Vilniaus universiteto komanda aplenkusi Vilniaus Gedimino technikos universitetą bei Kauno technologijos universiteto komandą.

Komandiniai rezultatai

Šiais metais čempionate iš viso dalyvavo 114 Lietuvos universitetų studentų sportininkų, tikimės, kad kitais metais sulauksime dar didesnio dalyvių skaičiaus.

Varžybas organizavo Lietuvos studentų sporto asociacija, vykdė Vilniaus Gedimino technikos ir Vilniaus universitetai,
Vyriausiasis teisėjas Jonas Eugenijus Pečiūra.